Dzień Psa 2022 – odwiedź nas ze swoim pupilem

Grafika zawierająca dwa zdjęcia na białym tle i czarny napis „Zabierz swojego pupila na spacer po Muzeum Emigracji” na pomarańczowym tle. Na pierwszym zdjęciu po lewej stronie pies „Tadzik”, który jest rasy Mops. Stoi na holu muzeum w przy rysunkowej postaci psa z kartonu. Drugie zdjęcie po prawej przedstawia Tadzika ze swoją opiekunką. Stoją na przeszklonym elemencie tarasu muzeum. W prawym górnym rogu grafiki logo muzeum na pomarańczowym tle, które dekorują czarne odciski psich łap. Pod spodem napis „Międzynarodowy Dzień Psa 2022”.

Dziś jest Międzynarodowy Dzień Psa!

Z tej okazji chcielibyśmy przedstawić wszystkim Tadzika i razem z nim przypomnieć Wam o tym, że w Muzeum Emigracji każdy czworonożny przyjaciel jest mile widziany!

Pupile mogą zwiedzać taras oraz przestrzenie wspólne budynku Dworca Miejskiego tj. hol główny Dworca Morskiego, foyer i korytarz wystawowy w Magazynie Tranzytowym, taras widokowy, bistro oraz restauracja. Wyjątkiem jest wystawa stała oraz czasowa i muzealna księgarnia. Do tych miejsc zwierzaki nie mogą wejść ze względów bezpieczeństwa. 

Dodatkowo, żeby zadbać o czworonogów w czasie letnim, w kasie muzealnej mamy dostępne do wypożyczenia miseczki na wodę. Tak samo jak Wy, nie wyobrażamy sobie życia bez naszych pupili, dlatego zachęcamy Was do spędzania czasu w naszym Muzeum w ich towarzystwie.

Do zobaczenia!

Podziel się

Powiązane wpisy

Nadchodzące wydarzenia