Ładowanie Wydarzenia

16

paź.

Odbyło się

16.10 | Warsztaty antydyskryminacyjne dla nauczycieli „Wiem – Widzę – Reaguję”

Kiedy?

16 października

08:00 - 16:00

Podziel się

Zapraszamy do Muzeum Emigracji w Gdyni na warsztaty realizowane przez Centrum Rozwoju Jump, przeznaczone dla kadry pedagogicznej szkół ponadpodstawowych.

Warsztaty mają na celu przygotowanie do samodzielnego planowania oraz realizacji zajęć edukacyjnych dotyczących mowy nienawiści, agresji i przemocy. W trakcie zajęć przewidziany jest ponadto czas na wymianę doświadczeń oraz poszerzenie wiedzy z zakresu zapobiegania dyskryminacji oraz reagowania na sytuacje jej ewentualnego pojawienia się wśród uczniów.

TERMIN: 16 października 2019, w godzinach: 8:00-15:00

ZAPISY: warsztaty@muzeumemigracji.pl

Prowadzenie:

Bogusława Gontarz – Psycholog, terapeutka i trenerka kompetencji społecznych. Ukończyła psychologię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, Studium Terapii Dzieci i Młodzieży, a także Akademię Profilaktyki i Terapii Uzależnień Behawioralnych. Odbyła liczne szkolenia i warsztaty specjalistyczne przygotowujące do pracy szkoleniowej, terapeutycznej oraz arteterapeutycznej. Na co dzień pracuje jako psycholog w Gdańskich Domach dla Dzieci i prywatnym gabinecie. Stale współpracuje z Centrum Rozwoju JUMP i Uniwersytetem SWPS w Sopocie. Przeprowadziła ponad 1400h szkoleniowo – warsztatowych dla grup o różnych charakterze. Prowadziła dotychczas szkolenia m.in. dla nauczycieli i kadry więziennej, a także warsztaty psychoedukacyjne wśród uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadpodstawowych. Współrealizowała i koordynowała projekty oraz warsztaty międzypokoleniowe, edukacji artystycznej, a także animacji społeczno-kulturalnej.

Kiedy?

16 października 2019

08:00 - 16:00

Podziel się

Nadchodzące wydarzenia