Ładowanie Wydarzenia

21

wrze.

Odbyło się

21.09 | Misja Ściśle Fajna – Gra muzealna dla dzieci i młodzieży

Kiedy?

21 września

08:00 - 16:00

Podziel się

Wraz z nowym rokiem szkolnym wracamy do gry detektywistycznej Misja Ściśle Fajna dla dzieci i młodzieży w wieku 10-14 lat. Już 21 września o godz. 17.00 zmierzymy się ze scenariuszem o zepsutym androidzie – nowym, muzealnym przewodniku.

Do końca roku kalendarzowego odbędzie się jeszcze 5 gier na podstawie 3 scenariuszy.

Uwaga!

W Muzeum dzieją się podejrzane rzeczy, których nie potrafią wyjaśnić nawet pracownicy. Czy nastoletnim agentom uda się odkryć tajemnice skrywane w budynku dawnego dworca morskiego? Zapraszamy na Misje Ściśle Fajną – grę muzealną dla młodzieży!

Wymagania:
– ciekawość i dociekliwość,
– odwaga i spryt,
– wiek 10–14 lat (Dorosłym wstęp wzbroniony. Wzbudzają zbyt dużo podejrzeń!)

W każdym miesiącu gramy w nową grę, którą będziemy powtarzać dwa razy.

Na warsztaty obowiązują zapisy, można ich dokonywać drogą elektroniczną, wysyłając maila na adres warsztaty@muzeumemigracji.pl, podając imię i nazwisko dziecka, jego wiek, numer telefonu opiekuna oraz termin warsztatów i ich nazwę.
Koszt pojedynczych zajęć to 10 zł, jeśli w zajęciach będzie uczestniczyło rodzeństwo, to dla kolejnej osoby – 5 zł.
Opiekunowie nie uczestniczą w zajęciach, ale są zobowiązani pozostać podczas cały czas trwania gry w budynku Muzeum Emigracji w Gdyni.

Dołącz do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/529089051160635/

 

Spotkania odbywają się w wybrane soboty o godz. 17.00 – 18.30.

***

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”) uprzejmie informujemy, iż dokonanie zgłoszenia uczestnictwa oparte jest na Państwa dobrowolnej zgodzie na przetwarzanie Państwa danych osobowych ujętych w zgłoszeniu. Przesłanie zgłoszenia równoznaczne jest z wyrażeniem takiej zgody na przetwarzanie danych osobowych, którą mogą Państwo w każdej chwili wycofać (kontakt na adres: iod@muzeumemigracji.pl). Klauzulę informacyjną związaną z procesem przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo tutaj.

Kiedy?

21 września 2019

08:00 - 16:00

Podziel się

Nadchodzące wydarzenia