Ładowanie Wydarzenia

29

kwie.

Odbyło się

Drużyna MEGamocnych: Pola Negri

Kiedy?

29 kwietnia

08:00 - 16:00

Podziel się

Świat jest pełen superbohaterów! Czy znajdziemy ich w muzeum? Zapraszamy na warsztaty, podczas których poznacie drużynę MEGamocnych. To 13 postaci, niesamowitych Polek i niezwyczajnych Polaków. Poznaj ich supermoce!

Bohaterką kolejnych warsztatów będzie hollywoodzka gwiazda Pola Negri, która urodziła się jako Apolonia Chałupiec i z Lipna ruszyła na podbój świata. Warsztaty przeniosą nas prosto do Alei Gwiazd, będzie można sprobować swoich sił w sztuce aktorskiej.

Niedziela 11:00:12:30

Koszt: 10 zł za jedne zajęcia, rodzeństwo +5zł. Opiekunowie uczestniczą bezpłatnie.

Zapisy: warsztaty@muzeumemigracji.pl

W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko, telefon kontaktowy i datę wybranych zajęć oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji warsztatów Drużyna MEGamocnych. Zostałem/am poinformowany/a o tym, iż: administratorem danych osobowych jest Muzeum Emigracji w Gdyni, ul. Polska 1, 81-339 Gdynia; moje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji Drużyna MEGamocnych; posiadam prawo do wglądu w swoje dane osobowe, do ich zmiany, poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestanie ich przetwarzania; podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji zajęć.

Do zobaczenia!

Kiedy?

29 kwietnia 2018

08:00 - 16:00

Podziel się

Nadchodzące wydarzenia