Ładowanie Wydarzenia

2

kwie.

Odbyło się

Frania, Bronek i tajemniczy czasowrotek. Rodzinne warsztaty na odległość

online dzieci, dzieci z dorosłymi darmowe polski

Kiedy?

2 kwietnia

00:00 - 23:59

Gdzie?

Muzeum Emigracji

Wydarzenie na facebooku
Podziel się

Pewnego zimowego dnia Muzeum Emigracji w Gdyni odwiedziło rodzeństwo. Frania i Bronek Śmigiełko często przychodzą do Muzeum w gdyńskim porcie. Uwielbiają biegać po ekspozycji, wyobrażając sobie, że podróżują w czasie do odległych miejsc przedstawionych na wystawie. Lubią też obserwować   przepływające statki   przez wielkie, szklane okna.

Nie jest tajemnicą, że w Muzeum pracuje ciocia Frani i Bronka, z którą rodzeństwo uwielbia spędzać czas. Frania i Bronek znają Muzeum jak własną kieszeń. Tym razem ciocia dała im więc zadanie. Wyjęła z biurka książkę, która wyglądała na bardzo starą. Następnie poprosiła dzieci, aby odłożyły ją do biblioteki na wystawie. Dzieci dokładnie wiedziały, gdzie znajduje się biblioteczka. Było tam też tylko jedno puste miejsce na książkę. Z początku nie chciała ona się tam zmieścić, ale Frania i Bronek zaczęli napierać na jej grzbiet z całych sił, aż nagle stało się coś niespodziewanego! 

Zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku 5-12 lat do udziału w wyjątkowych warsztatach „Frania, Bronek i tajemniczy czasowrotek. Rodzinne warsztaty na odległość”. Wspólnie wybierzmy się w podróż po czasoprzestrzeni razem z Franią, Bronkiem i tajemniczym czasowrotkiem. Przygotowaliśmy dla Was 6 odcinków wciągającej historii pełnej niezwykłych postaci i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

W każdy piątek o 14:00 otrzymacie drogą mailową dalszą część tajemniczej historii zagubionego w czasie rodzeństwa wraz z kolorową kartą pracy i zadaniami do wykonania w rodzinnym gronie. Startujemy już w piątek, 19 marca! Zakończenie historii Frani i Bronka poznacie podczas spotkania na platformie ZOOM – o jego dacie poinformujemy Was mailowo.

Zapisy na warsztaty: warsztaty@muzeumemigracji.pl

Prosimy o podanie imienia oraz wieku dziecka. Przesłanie zgłoszenia równoznaczne jest z wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez Muzeum danych w nim zawartych.

Terminarz cyklu


Kiedy?

2 kwietnia 2021

00:00 - 23:59

Gdzie?

Muzeum Emigracji

Wydarzenie na facebooku
Podziel się

Nadchodzące wydarzenia