Ładowanie Wydarzenia

31

paź.

Odbyło się

Frania i Bronek ratują świat. Rodzinne warsztaty stacjonarnie i na odległość

stacjonarne, online dzieci, dzieci z dorosłymi darmowe polski

Grafika rysunkowa. Żółte tło. W centrum grafiki dwoje dzieci - chłopiec i dziewczynka. Stoją do siebie tyłem, oparci o siebie plecami. Dziewczynka ma zawieszony na szyi aparat, z kieszeni spodni wystaje jej lupa. Chłopiec ma na szyi zawieszony kompas, lewą ręką kręci na palcu globus. Nad nimi napis na czerwonym tle Frania i Bronek ratują świat. W prawym dolnym rogu grafiki napis Rodzinne warsztaty stacjonarnie i na odległość. W prawym górnym rogu grafiki logotyp Muzeum Emigracji w Gdyni.
Kiedy?

31 października

11:00 - 12:30

Gdzie?

Muzeum Emigracji

Podziel się

Pamiętacie Franię i Bronka – rezolutne rodzeństwo, które znalazło w muzeum tajemniczy czasowrotek? Wracamy do ich szalonych przygód! Tym razem Frania i Bronek będą musieli zmierzyć się z ważnymi tematami. Dołączcie do nich i sprawdźcie, jak możemy wspólnie uratować świat!

Zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku 5-12 lat do udziału w wyjątkowych warsztatach „Frania i Bronek ratują świat. Rodzinne warsztaty stacjonarnie i na odległość” i stawienia czoła przygodom wspólnie z sympatycznym rodzeństwem. Przygotowaliśmy dla was sześć odcinków wciągającej historii poruszającej ważne tematy społeczne i ekologiczne.

Proponujemy dwa sposoby na dołączenie do naszych warsztatów:

– NA ODLEGŁOŚĆ

Jeśli zdecydujecie się wziąć udział w warsztatach na odległość – w wybrane niedziele o 14:00 otrzymacie drogą mailową kolejne części tajemniczej historii z ilustrowanymi kartami pracy i zadaniami do wykonania w rodzinnym gronie.

– STACJONARNIE W MUZEUM

Jeśli chcecie wziąć udział w stacjonarnych warsztatach, zapraszamy Was do Muzeum Emigracji w Gdyni na spotkania w tych terminach: 3 X, 17 X, 31 X, 14 XI, 28 XI, 12 XII, godz. 11.00.

Koszt: 10 zł/dziecko + kolejne dziecko 7 zł

Aby wziąć udział w warsztatach stacjonarnie lub na odległość, zapiszcie się tutaj: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfU62JyLdTb_s-STjeVF4TXiPauHzK1vcEYHXnN99JVXP6orA/viewform?usp=sf_link

Liczba miejsc na warsztaty stacjonarne w muzeum jest ograniczona, każde zgłoszenie zostanie potwierdzone drogą mailową.

Warsztaty z Franią i Bronkiem wciągają niczym dobry serial animowany, ale nie trzeba brać udziału w całości, aby dobrze się bawić 🙂 Zapraszamy do udziału także w pojedynczych częściach.

Kiedy?

31 października 2021

11:00 - 12:30

Gdzie?

Muzeum Emigracji

Podziel się

Nadchodzące wydarzenia