Ładowanie Wydarzenia

18

sier.

Odbyło się

Cykl webinarów dla nauczycieli: Jak to się robi? Narzędzia interaktywne w edukacji zdalnej i stacjonarnej.

online dorośli darmowe polski

grafika. niebieskie tło. biała literka E o pofalowanym kształcie otoczona napisami "edukacja na fali"
Kiedy?

18 sierpnia

11:00 - 13:00

Podziel się
Czy TikTok może być narzędziem edukacyjnym? Jak wykorzystać znane aplikacje podczas lekcji?

 

Na te pytania odpowiemy podczas cyklu webinarów. Do udziału zapraszamy nauczycieli oraz wszystkie osoby zajmujące się edukacją. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną aplikacje oraz narzędzia, które sprawdzą się w urozmaiceniu nauki stacjonarnej, a także pozwolą na sprawne prowadzenie lekcji zdalnych.
16 sierpnia |11.00-13.00 |Webinar z elementami warsztatu: Aplikacje i narzędzia w edukacji. Wsparcie procesu uczenia się (e-tywność).


18 sierpnia |11.00-13.00 |Webinar: Aplikacje i narzędzia w edukacji. Wsparcie kreatywnego sposobu prezentowania wiedzy.


Webianary odbędą się za pomocą platformy Zoom, link do spotkania zostanie przesłany po przesłaniu zgłoszenia na adres mailowy: warsztaty@muzeumemigracji.pl  Wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona.


Cykl odbywa się w ramach projektu realizowanego przez Muzeum Emigracji w Gdyni: ,,Edukacja na fali. Pasjonaci na pokład!’’


Spotkania poprowadzi Łukasz Kowalik, Joanna Gojżewska i Ludwika Radacka-Majek |Muzeum Emigracji w Gdyni


Łukasz Kowalik- pracuje z językiem angielskim od 2001 roku: jako nauczyciel, tłumacz i lektor. Obecnie naucza języka angielskiego jako języka drugiego w szkole przygotowującej do matury międzynarodowej (program IB; certyfikat English B Category 1). Prowadzi także kurs z teorii wiedzy (TOK) dla uczniów klas dyplomowych. W codziennej pracy wykorzystuje narzędzia EdTech, a planując zajęcia opiera je na założeniach blended learning i Content and Language Integrated Learning. Jest członkiem Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Angielskiego w Polsce – IATEFL Poland oraz Polskiego Towarzystwa Edukacji Medialnej.  W 2020 roku otrzymał stypendium z budżetu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na przedsięwzięcie „EdTech dla kultury. Atrakcyjne i angażujące sposoby komunikowania się z młodym pokoleniem”. Jest nauczycielem dyplomowanym i nauczałem języka angielskiego na trzech stopniach w polskim systemie edukacji: gimnazjum, liceum oraz szkoła wyższa. Prowadzi zajęcia z takich przedmiotów nauczania jak: geografia dwujęzyczna, realioznawstwo krajów anglojęzycznego obszaru językowego, fonetyka i fonologia oraz gramatyka praktyczna www.odbelfra.com
Tagi:
Kiedy?

18 sierpnia 2021

11:00 - 13:00

Podziel się

Nadchodzące wydarzenia