Ładowanie Wydarzenia

9

sier.

Odbyło się

Koncerty z widokiem na świat: Panivalkova. Kobiece trio z Ukrainy

Kiedy?

9 sierpnia

08:00 - 16:00

Podziel się

Bilety w cenie 10 zł, można kupić w Culturebox, kasie Muzeum Emigracji w Gdyni i na Interticket.pl.

Długie letnie wieczory. Taras z widokiem na port. Wspaniała atmosfera i najnowsze trendy w światowej muzyce. To wszystko czeka na gości Muzeum Emigracji podczas trzeciej edycji Koncertów z widokiem na świat, które wystartowały 26 lipca. Tym razem obieramy kurs na Wschód i prezentujemy próbkę muzycznych osiągnięć naszych sąsiadów, a zarazem przedstawicieli najliczniejszych grup mniejszościowych w Trójmieście. Po raz kolejny zapraszamy w podróż przez różne gatunki i style muzyczne, która pokaże, że pasja łączy ludzi bez względu na pochodzenie, a dobre brzmienie nie zna granic.

Podczas „Koncertów z widokiem na świat” zapraszamy w podróż przez różne gatunki i style muzyczne. Chcemy pokazać, że pasja łączy ludzi bez względu na pochodzenie, a dobre brzmienie nie zna granic. Tegoroczny sezon koncertowy otworzyła MUSTELIDE, czyli Natallia Kunitskaya.

9 sierpnia o godz. 19.00 na deskach tarasu widokowego Dworca Morskiego zaprezentuje się ukraińskie, kobiece, multi-instrumentalne trio Panivalkova. Artystki swój styl nazywają delikatnym minimalizmem, a w tekstach śpiewanych w pięciu językach pobrzmiewają ironia i czułość. Ich muzyka to energetyczna i pełna pasji fuzja indie-rocka, etno i popu. Podczas koncertu słyszymy 7 instrumentów w tym fortepian, ukulele, kastaniety, akordeon, klawisze i kołyszące wokale trzech artystek, które na scenie robią kolorowe zamieszanie.

Bilety w cenie 10 zł, można kupić w Culturebox, kasie Muzeum Emigracji w Gdyni i na Interticket.pl.

Kiedy?

9 sierpnia 2018

08:00 - 16:00

Podziel się

Nadchodzące wydarzenia