Ładowanie Wydarzenia

25

kwie.

Odbyło się

Konsultacje genealogiczne

Kiedy?

25 kwietnia

00:00 - 00:00

Podziel się

Ancestry.com to skarbnica dokumentów niezwykle przydatnych w poszukiwaniach genealogicznych – obok aktów narodzin, małżeństw i zgonów, dostępne są tu także spisy ludności z różnych krajów, listy pasażerów emigrujących z Europy do Stanów Zjednoczonych, Kanady i innych państw, rejestry wojskowe, książki adresowe czy kolekcje nekrologów.

Serwis jest szczególnie pomocny w badaniu historii rodzin, których losy w przeszłości związane były ze Stanami Zjednoczonymi, Kanadą, Australią, Niemcami, Francją, Wielką Brytanią, Holandią, Włochami czy krajami skandynawskimi. Dotyczy to zarówno emigracji do tych krajów, jak i imigracji do Polski. Z uwagi na m.in. ogrom udostępnionych dokumentów oraz różnorodność kolekcji, portal od wielu lat co roku plasuje się w ścisłej czołówce rozmaitych rankingów najlepszych stron poświęconych tej tematyce.

Muzeum Emigracji w Gdyni zapewnia bezpłatny dostęp do bazy oraz w wybrane środy miesiąca między 15:00 a 18:00 specjaliści od poszukiwań genealogicznych będą pełnić przy stanowiskach dyżury.

Kiedy?

25 kwietnia 2018

00:00 - 00:00

Podziel się

Nadchodzące wydarzenia