Ładowanie Wydarzenia

4

list.

Odbyło się

Kryminalne Piątki – wersja Halloween

stacjonarne dorośli płatne polski

Plakat Kryminalnych Piątków w Muzeum Emigracji. Ciemna ilustracja. W tle rysunek dworca morskiego a na nim cień postaci detektywa z pistoletem. Na dole dane dotyczące wydarzenia. Na cieniu postaci napis "edycja halloween" strasznymi literami. Na plakacie pojawiają się halloweenowe ozdoby, w tym - nietoperze i pajęczyna.
Kiedy?

4 listopada

19:00 - 21:00

Gdzie?

Muzeum Emigracji

Wydarzenie na facebooku
Podziel się

Lubisz rozwiązywać zagadki i w aktywny sposób odkrywać nowe miejsca? Jesteś wielbicielem kryminałów lub gier fabularnych? A może dobrze bawisz się w escape room-ie? Jeśli tak, cykl gier detektywistycznych w Muzeum Emigracji w Gdyni jest dla Ciebie!

Tym razem przygotowaliśmy Kryminalny Piątek w halloweenowej odsłonie! Jeśli niestraszne jest wam uczestniczyć w przesłuchaniu po niewłaściwej stronie stołu, poznawanie historii poprzez gromadzenie poszlak czy próba interpretacji Tablic Rorschacha, to nie możecie przegapić tej edycji! Uwaga: w podobną grę graliśmy w lato 2021!

W wybrane piątki uczestnicy gry mają do rozwiązania zagadkę – pomogą im w tym detektywi, policjanci i inni niespodziewani goście. Tylko dla miłośników silnych wrażeń!

Gra adresowana jest do osób dorosłych i młodzieży od 16 lat.

Obowiązują zapisy. Maila ze zgłoszeniem uczestnictwa (imię, nazwisko oraz numer telefonu) należy kierować na adres: warsztaty@muzeumemigracji.pl.

Koszt: 16 zł

Uwaga – liczba miejsc ograniczona – każde uczestnictwo potwierdzamy drogą mailową.

Zaczynamy o godz. 19.00 w muzealnym holu. Każda gra trwa około dwóch godzin.

Terminarz cyklu


Kiedy?

4 listopada 2022

19:00 - 21:00

Gdzie?

Muzeum Emigracji

Wydarzenie na facebooku
Podziel się

Nadchodzące wydarzenia