Ładowanie Wydarzenia

5

list.

Odbyło się

Kryminalny Piątek: Gra detektywistyczna dla dorosłych | HALLOWEEN

stacjonarne dorośli płatne polski

plakat wydarzenia z napisem "kryminalne piątki" cień w kształcie postaci z pistoletem w kapeluszu pada na budynek muzeum.
Kiedy?

5 listopada

19:00 - 21:30

Gdzie?

Muzeum Emigracji

Podziel się

Jakie mroczne sekrety skrywają emigranci sprzed lat? Zapraszamy na halloweenową edycję naszej kultowej gry detektywistycznej – Kryminalny Piątek!

Lubisz rozwiązywać zagadki i w aktywny sposób odkrywać nowe miejsca? Jesteś wielbicielem kryminałów lub gier fabularnych? A może dobrze bawisz się w escape room-ie? Jeśli tak, cykl gier detektywistycznych w Muzeum Emigracji w Gdyni jest dla Ciebie!

Szczegóły gry są ściśle tajne! Jasne jest tylko to, że gdyński port skrywa wiele tajemnic. Tropienie oszustw agentów emigracyjnych, szukanie sprawców kradzieży cennych zabytków, odkrywanie mrożących krew w żyłach zagadek z przeszłości – wszystko może się zdarzyć.

Przygotujcie stalowe nerwy i umysły ostre jak brzytwa.

Gra adresowana jest do osób dorosłych i młodzieży od 16 lat.

Obowiązują zapisy: maila ze zgłoszeniem uczestnictwa (imię, nazwisko oraz numer telefonu) prosimy kierować na adres warsztaty@muzeumemigracji.pl. Jeżeli posiadasz Unijny Certyfikat COVID i chcesz nas o tym poinformować – napisz w zgłoszeniu. Dzięki tej informacji w zabawie może wziąć udział więcej osób.

Uwaga – liczba miejsc ograniczona – każde uczestnictwo potwierdzamy drogą mailową.

Koszt: 16 zł/os.

Start: godz. 19:00, hol Dworca Morskiego (gra potrwa około 2,5 godziny)

***

Informacje dotyczące zasad bezpieczeństwa podczas gry:

  1. Ze względów bezpieczeństwa w trakcie gry prosimy o korzystanie z wcześniej wyznaczonego miejsca do pracy.
  2. Przed każdym spotkaniem stoły, miejsca do siedzenia oraz materiały poddane są dezynfekcji.
  3. Prosimy o korzystanie wyłącznie z materiałów przygotowanych dla danego uczestnika.
  4. Przypominamy o konieczności regularnego mycia rąk – najbliższa toaleta znajduje się po prawej stronie od wyjścia z sali warsztatowej. Najbliższy preparat do dezynfekcji rąk znajduje się przy wyjściu z sali warsztatowej.
  5. Przy wchodzeniu na wystawę stałą oraz na teren muzeum prosimy o zakładanie maseczek.

***

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”) uprzejmie informujemy, iż dokonanie zgłoszenia uczestnictwa oparte jest na Państwa dobrowolnej zgodzie na przetwarzanie Państwa danych osobowych ujętych w zgłoszeniu. Przesłanie zgłoszenia równoznaczne jest z wyrażeniem takiej zgody na przetwarzanie danych osobowych, którą mogą Państwo w każdej chwili wycofać (kontakt na adres: iod@muzeumemigracji.pl). Klauzulę informacyjną związaną z procesem przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo tutaj.

Kiedy?

5 listopada 2021

19:00 - 21:30

Gdzie?

Muzeum Emigracji

Podziel się

Nadchodzące wydarzenia