Ładowanie Wydarzenia

27

list.

Odbyło się

Kultura na horyzoncie!

Kiedy?

27 listopada

00:00 - 00:00

Podziel się

13 i 27 listopada | 11.00–12.30, 13.30–15.00

Miejsce: sala multimedialna

W Muzeum Emigracji ruszyła druga edycja popularnych warsztatów rodzinnych, które w twórczy sposób zapoznają z kulturą i tradycjami różnych zakątków świata.

Czas w drogę! Na każdych zajęciach „Kultura na horyzoncie!” w Muzeum Emigracji uczestnicy odwiedzają inne miejsce na świecie, poznając kulturę i zwyczaje jego mieszkańców. Podróżują zarówno do bardzo egzotycznych krajów, jak i tych całkiem bliskich – ale zawsze przyglądają się im z perspektywy odkrywcy. Dzieci dowiadują się, jak żyją ich rówieśnicy na całym świecie. Dorośli przy kawie i herbacie dzielą się swoimi doświadczeniami. Podczas wspólnych aktywności dowiadują się też więcej o sobie nawzajem. Każdy nowy uczestnik warsztatów otrzymuje specjalny portfel podróżnika, w którym może kolekcjonować swoje bilety z kolejnych dalekich wypraw.

Kultura na horyzoncie! to cykl warsztatów rodzinnych w interaktywny, atrakcyjny sposób zapoznających z kulturą i tradycjami różnych zakątków świata oraz kreujących postawy tolerancji i szacunku dla różnorodności. Zapraszamy rodziny z dziećmi od 5 do 11 lat. To znakomita okazja do wspólnego spędzenia czasu i budowania więzi rodziców z dziećmi.

Na warsztaty obowiązują zapisy. Wyślij maila na adres warsztaty@muzeumemigracji.pl, podając imię i nazwisko dziecka, jego wiek, numer telefonu opiekuna oraz termin i nazwę warsztatów. Koszt pojedynczych zajęć to 10 zł, jeśli w zajęciach będzie uczestniczyło rodzeństwo, to dla kolejnej osoby – 5 zł. Opiekunowie uczestniczą bezpłatnie.

Kiedy?

27 listopada 2016

00:00 - 00:00

Podziel się

Nadchodzące wydarzenia