Ładowanie Wydarzenia

12

list.

Odbyło się

Misja ściśle fajna | gra muzealna

Kiedy?

12 listopada

00:00 - 00:00

Podziel się

2 i 26 listopada | 17.00–18.30

Gra muzealna dla dzieci i młodzieży w wieku 11–15 lat

Przestrzeń Muzeum Emigracji

Agentka X potrzebuje pomocy – na terenie Trójmiasta działa niebezpieczne stowarzyszenie. Muzeum Emigracji to ich skrzynka kontaktowa. Trzeba koniecznie wytropić wszystkie ślady i przechwycić tajne wiadomości, ale tak, żeby nikt się nie zorientował! Dorośli budzą za dużo podejrzeń, więc agentka X potrzebuje młodszych ochotników. Tylko oni mogą niepostrzeżenie wypełnić tajną misję i odkryć, jaki jest cel groźnego stowarzyszenia i jak je powstrzymać.

Misja ściśle fajna to fabularna gra muzealna dla dzieci w wieku od 11 do 15 lat. Co miesiąc uczestnicy, przy użyciu nowych technologii, odkrywają kolejny trop, który ich zbliża do rozwiązania fascynującej zagadki. Wielkie rozwiązanie czeka 24 czerwca 2017 roku. Dorosłym wstęp wzbroniony.

Na warsztaty obowiązują zapisy. Wyślij maila na adres warsztaty@muzeumemigracji.pl, podając imię i nazwisko dziecka, jego wiek, numer telefonu opiekuna oraz termin i ich nazwę wydarzenia, w którym chcesz uczestniczyć. Koszt pojedynczych zajęć to 10 zł, jeśli w zajęciach będzie uczestniczyło rodzeństwo, to dla kolejnej osoby – 5 zł. Opiekunowie nie uczestniczą w zajęciach, ale są zobowiązani pozostać podczas cały czas trwania gry w budynku Muzeum Emigracji w Gdyni.

Kiedy?

12 listopada 2016

00:00 - 00:00

Podziel się

Nadchodzące wydarzenia