Ładowanie Wydarzenia

1

maj.

Odbyło się

Muzeum mówi – portowa gra na dystans

stacjonarne dorośli, dzieci z dorosłymi darmowe polski

mężczyzna z dziećmi w muzeum w budce telefonicznej
Kiedy?

1 maja

00:00 - 23:59

Wydarzenie na facebooku
Podziel się

Nie możemy doczekać się ponownego spotkania z Wami w Muzeum Emigracji w Gdyni! Do wnętrza budynku byłego Dworca Morskiego będziemy mogli zaprosić Was zaraz po majówce. Tymczasem podczas trzydniowego weekendu zachęcamy do udziału w wyjątkowej grze na dystans, w której Muzeum przemówi do Was wykorzystując telefony w niestandardowy sposób.

Zapraszamy wszystkich chętnych, a w szczególności rodziny z dziećmi, do majówkowej wycieczki w okolice Muzeum Emigracji w Gdyni i rozszyfrowania zagadek w różnych punktach wokół Muzeum. Wypatrujcie tego, co zostawiliśmy w oknach i drzwiach budynku byłego Dworca Morskiego – jeśli macie w domach lornetki, możecie zabrać je ze sobą!

Karty z zadaniami do rozwiązania będą czekać na Was w przedsionku Muzeum od 1 do 3 maja. Możecie także pobrać je samodzielnie i wydrukować przed wyjściem z domu – wystarczy kliknąć TUTAJ.

Do podjęcia wyzwania i rozwikłania łamigłówek zachęcamy w dowolnej chwili dnia przed zmrokiem. Rozwiążcie wszystkie zagadki i dowiedzcie się, co ma Wam do przekazania Muzeum Emigracji w Gdyni.

Terminarz cyklu


Kiedy?

1 maja 2021

00:00 - 23:59

Wydarzenie na facebooku
Podziel się

Nadchodzące wydarzenia