Ładowanie Wydarzenia

25

lipi.

Odbyło się

Nasze Muzeum bierze udział w Międzypokoleniowym Festiwalu Literatury Dziecięcej „Ojce i Dziatki”

Kiedy?

25 lipca

10:30 - 12:30

Podziel się

Znacie bajkę Pana Poety o Kruku? Jeżeli nie – to nic straconego. Jest okazja, aby posłuchać jej w interpretacji samego autora. Dalej czekają na nas już tylko same niesamowite rzeczy.
Zadania, latające piórka i morze kreatywności. Zaintrygowani? A to jeszcze nie koniec! Będzie to doskonała szansa na stworzenie własnego, niepowtarzalnego kruka z… baloników. Zapraszamy Was na kolejne literackie show rodem z ptasiego gniazda.

Po wysłuchaniu bajki o nieco zagubionym kruku zapraszamy na rodzinne warsztaty. Wspólnie stworzymy mini rekwizyty, które przydadzą się Wam do opowiadania bajek w rodzinnym gronie.

Spotykajmy się 25 lipca o godz. 10.30 w sali multimedialnej. Na oba wydarzenia obowiązują zapisy: rezerwacja@festiwalliteraturydzieciecej.pl

 

Program dla Gdyni i więcej szczegółów znajdziecie na stronie organizatora: https://festiwalliteraturydzieciecej.pl/ oraz https://panpoeta.pl/

 

 

Informacja dla uczestników spotkania autorskiego i warsztatów:

1. Ze względów bezpieczeństwa w trakcie spotkania autorskiego i warsztatów prosimy o korzystanie z wcześniej wyznaczonego miejsca.

2. Przed każdym spotkaniem stoły, miejsca do siedzenia oraz materiały poddane są dezynfekcji.

3. Prosimy o korzystanie wyłącznie z materiałów przygotowanych dla danego uczestnika.

4. Prosimy o zachowanie dwumetrowych odstępów między uczestnikami, którzy nie są ze sobą spokrewnieni.

5. Przypominamy o konieczności regularnego mycia rąk – najbliższa toaleta znajduje się po prawej stronie od wyjścia z sali warsztatowej. Najbliższy preparat do dezynfekcji rąk znajduje się przy wyjściu z sali warsztatowej.

6. Przy wchodzeniu na wystawę stałą prosimy o zakładanie maseczek.

7. W celu zachowania bezpieczeństwa, osoby prowadzące spotkanie autorskie i warsztat zostały wyposażone w przyłbice.

Kiedy?

25 lipca 2020

10:30 - 12:30

Podziel się

Nadchodzące wydarzenia