Ładowanie Wydarzenia

23

kwie.

Odbyło się

Problemy i porażki zdalnego nauczania – jak sobie z nimi radzić?

online dorośli darmowe polski

Kiedy?

23 kwietnia

18:00 - 20:00

Wydarzenie na facebooku
Podziel się

Czas pandemii zupełnie zmienił nasze życie. Ponad rok temu musieliśmy wszyscy dostosować się do nowej, niepokojącej sytuacji. Również edukacja zyskała nowe oblicze. Nauczyciele musieli zmierzyć się ze zdalnymi lekcjami – niecodzienną formą kontaktu ze swoimi uczniami. Jakie mamy wnioski po roku zdalnej nauki? Być może wielu z Was czuje, że początki nie były najłatwiejsze i doświadczyliście wielu problemów? Poszukujecie wciąż nowych metod pracy, które pozwolą jeszcze lepiej dostosować edukację do nowej rzeczywistości?

Zapraszamy Was do wspólnej dyskusji o problemach i porażkach edukacji zdalnej, a także o tym jak przezwyciężona trudność może prowadzić do sukcesu.

Dołączcie do webinarium na temat doświadczeń nauczycieli podczas edukacji zdalnej, które odbędzie się w piątek 23 kwietnia, w godzinach 18.00-20.00. Spotkanie jest organizowane w ramach projektu ,,Edukacja na fali. Pasjonaci na pokład!’’, realizowanego w Muzeum Emigracji w Gdyni.

Zapisy: Przed zapisaniem się na webinar, prosimy o wypełnienie anonimowej ankiety, której wyniki pozwolą nam na dostosowanie webinaru do aktualnych problemów, z którymi nauczyciele zmagają się podczas zdalnego nauczania. Po wypełnieniu ankiety, system automatycznie odeśle Was do formularza zapisów.

Ankieta jest dostępna pod linkiem: https://forms.office.com/r/fsQe22xQKg

 

Prowadzenie: Jarosław Łojewski (Fundacja Dobra Porażka) – pionier propagowania w Polsce idei uczenia się z porażek, menedżer, doradca, trener, coach, mentor. Od ponad 30 lat zawodowo związany z branżą IT. Łącznie brał udział w ponad 700 projektach korporacyjnych, w roli mentora wspierał ponad 70 projektów startupowych. Współpracuje z inkubatorami przedsiębiorczości. Autor kilkudziesięciu artykułów dotyczących praktycznych aspektów uczenia się na błędach. Prelegent na TEDxGdynia oraz szeregu innych konferencji IT. Założyciel i prezes Fundacji Dobra Porażka, której misją jest wspierane szybszego rozwoju organizacji i ludzi dzięki umiejętnościom skutecznego zdobywania doświadczeń wyniesionych z przeżytych porażek. Pomysłodawca i organizator konferencji Dzień Porażki. Autor metody 5Z, która jest uporządkowanym sposobem uczenia się z porażek. Twórca Failowship – pierwszych na świecie kart uczących dobrego rozmawiania o porażkach.

 

Kiedy?

23 kwietnia 2021

18:00 - 20:00

Wydarzenie na facebooku
Podziel się

Nadchodzące wydarzenia