Ładowanie Wydarzenia

15

paź.

Odbyło się

Spacery z wolontariuszem-przewodnikiem w sobotnie przedpołudnia

stacjonarne dorośli, dzieci, dzieci z dorosłymi darmowe polski

Kolorowa grafika. Na zielonym tle zdjęcie wolontariusza, otoczonego zwiedzającymi. Pod zdjęciem po lewej stroni enapis "Zwiedzanie z wolontariuszem-przewodnikiem", a po prawej dwa logotypu: Uczynni Kulturalnie i Muzeum Emigracji w Gdyni. Plakatowi towarzyszą fioletowe dodatki i kształty graficzne.
Kiedy?

15 października

11:00 - 12:30

Gdzie?

Muzeum Emigracji

Wydarzenie na facebooku
Podziel się

Chcesz lepiej zrozumieć historię emigracji i poznać naszą wystawę? Zapraszamy na spacer z wolontariuszem – przewodnikiem po wystawie stałej w sobotę w godzinach 11:00 – 12:30.
Usługa przewodnicka jest bezpłatna, należy jednak zakupić bilet wstępu na wystawę. Nasi wolontariusze-przewodnicy czekają na Was o 11:00 przy kasie muzeum. Ich znak rozpoznawczy: fioletowa koszulka i identyfikator.

Usługa przewodnicka jest bezpłatna, należy jednak zakupić bilet wstępu na wystawę.
Z racji ograniczonej liczby miejsc zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji e-mailowej bądź telefonicznej: kasa@muzeumemigracji.pl, tel. 58 670 41 61

Kadra wolontariuszy-przewodników jest bardzo różnorodna. Są to osoby w wieku od 18 do 58 lat, z bardzo różnymi doświadczeniami, zainteresowaniami i profilem zawodowym. Wszyscy przeszli profesjonalne, trzymiesięczne szkolenie przewodnickie, podczas którego poznawali nie tylko historię emigracji i muzealną wystawę, ale także uczyli się występować przed grupą, szkolili mowę ciała i tworzyli swój indywidualny styl oprowadzania. Z racji tego, że Muzeum Emigracji szczególną wagę przywiązuje do dostępności wystawy dla osób z niepełnosprawnościami, również umiejętność pomocy tym osobom były przedmiotem szkolenia i egzaminu.

Więcej informacji: Zwiedzanie z wolontariuszem-przewodnikiem

Terminarz cyklu


Kiedy?

15 października 2022

11:00 - 12:30

Gdzie?

Muzeum Emigracji

Wydarzenie na facebooku
Podziel się

Nadchodzące wydarzenia