Ładowanie Wydarzenia

1

czer.

Wczoraj

(Ty)Dzień Dziecka w Muzeum Emigracji w Gdyni

stacjonarne dzieci z dorosłymi darmowe polski

Kolorowe zdjęcie. Mała, uśmiechnięta dziewczynka w czapce jednorożca trzyma napis "czas na zabawę". Na dole na pomarańczowym pasku napis "dzień dziecka w Muzeum Emigracji w Gdyni".
Kiedy?

1 czerwca

10:00 - 18:00

Wydarzenie na facebooku
Podziel się
Szukasz pomysłu, jak spędzić ze swoją pociechą ich święto? Chcecie aktywnie spędzić czas całą rodziną?
Z okazji Dnia Dziecka, w dniach 30.05-04.06, w Sali Małego Podróżnika będą czekać na dzieci zagadki ukryte w książkach. Aby je rozwikłać przydadzą się prawdziwie detektywistyczne umiejętności.

Muzeum Emigracji to miejsce, w którym głos dziecka jest bardzo ważny. Na co dzień staramy się odpowiadać na potrzeby zarówno naszych najmłodszych i nieco starszych odwiedzających. W tych dniach czekamy także na dziecięce opinie w istotnych sprawach. Zapraszamy najmłodszych do stworzenia kolorowej instalacji! Znajdzie się też tam samodzielne stanowisko warsztatowe, w którym będzie można wziąć udział w plastycznych aktywnościach.

Dodatkowo, w Dzień Dziecka w naszej księgarni „Polska 1” będzie czekać na Was -20% na literaturę dziecięcą, a w Muzeum… Darmowe wejście na wystawę stałą dla dzieci i młodzieży (do 18 r.ż.)!

Na zakończenie całego tygodnia świętowania Dnia Dziecka, w niedzielę 4 czerwca, zapraszamy do udziału w naszych stałych warsztatach z cyklu „Frania, Bronek i codzienne wyzwania”. Rodzeństwo znów zmierzy się z codziennymi wyzwaniami, które mogą przytrafić się każdemu z nas.

Szczegóły na temat warsztatów na stronie www.Polska1.pl oraz w wydarzeniu na Facebooku.

Kiedy?

1 czerwca 2023

10:00 - 18:00

Wydarzenie na facebooku
Podziel się

Nadchodzące wydarzenia