Ładowanie Wydarzenia

19

luty.

Odbyło się

Warsztaty fotografii kulinarnej dla amatorów + foto day (WYPRZEDANE)

stacjonarne dorośli darmowe polski

Kolorowa grafika. Na tle kolorowe zdjęcie deseru, który udekorowany jest kwiatami i innymi dodatkami. Na zdjęciu dwie niebieskie kropki. Na nich napisy: warsztaty fotografii kulinarnej dla amatorów. Pod spodem: 18.02.2023, start: 12, prowadzenie: blogerka Anna Włodarczyk.
Kiedy?

19 lutego

12:00 - 14:00

Bilety

Koszt: Darmowy – 50zł

Wydarzenie na facebooku
Podziel się

Chcesz uwiecznić swoje kulinarne triumfy, ale nie wiesz jak? Wystarczy telefon, chęci i szczypta cierpliwości. Tajniki perfekcyjnych zdjęć domowych potraw zdradzi doświadczona blogerka kulinarna Anna Włodarczyk (strawberriesfrompoland.pl). Dania przygotuje restauracja MONDO di Vinegre.

***EDIT: Bilety na warsztaty fotografii kulinarnej z Anną Włodarczyk są wyprzedane. Jeśli chcesz – możesz bezpłatnie towarzyszyć uczestnikom i obserwować ich poczynania w trakcie warsztatów.
Wystarczy zgłosić chęć udziału na: zapisy@muzeumemigracji.pl.***

Anna Włodarczyk to pasjonatka kuchni i fotografii kulinarnej. Od 16 lat prowadzi bloga strawberriesfrompoland.pl archiwizując skrawki codzienności. Autorka książek „ Zapach truskawek. Rodzinne opowieści” (Czarne) oraz „ Retro kuchnia” (Nasza Księgarnia).

Gdzie? Restauracja MONDO di Vinegre,
II piętro Dworca Morskiego (zabytkowego budynku, który jest siedzibą Muzeum Emigracji)
Kiedy? 19 lutego, 12:00-14:00
Ilość miejsc ograniczona.
Dla uczestników warsztatów: bilety w cenie 50 PLN do zakupu w kasie MEG. Dla obserwatorów warsztatów (wstęp bezpłatny).
Zgłoszenia na adres: zapisy@muzeumemigracji.pl
Niedziela to także FOTO DAY!
Zachęcamy do fotografowania wyjątkowych wnętrz Muzeum Emigracji w Gdyni i basenu portowego oraz dzielenia się efektami na Instagramie (oznacz nas: @muzeumemigracji). Chętnie je udostępnimy na naszych mediach społecznościowych.
A po warsztatach, zapraszamy na dalszą część Spotkań Literackich pod hasłem „Niecodzienna Codzienność”. W niedzielę skupimy się na zagadnieniach związanych ze „Wspólnym stołem” i zajrzymy do kuchni od literackiej strony.
Więcej szczegółów oraz dokładny program wydarzeń na naszym Fb oraz tutaj: https://polska1.pl/spotkania-literackie-niecodzienna…/
Kiedy?

19 lutego 2023

12:00 - 14:00

Bilety

Koszt: Darmowy – 50zł

Wydarzenie na facebooku
Podziel się

Nadchodzące wydarzenia