Ładowanie Wydarzenia

6

sier.

Odbyło się

Zwiedzanie z wolontariuszem-przewodnikiem

stacjonarne dorośli darmowe polski

Na zdjeciu wolontariusz przewodnik z grupą w przestrzeni Dworca Morskiego.
Kiedy?

6 sierpnia

13:00 - 14:30

Gdzie?

Muzeum Emigracji

Wydarzenie na facebooku
Podziel się

Chcesz lepiej zrozumieć historię emigracji i poznać naszą wystawę? Zapraszamy na spacer z wolontariuszem – przewodnikiem po wystawie stałej w sobotę w godzinach 13:00 – 14.30.
Usługa przewodnicka jest bezpłatna, należy jednak zakupić bilet wstępu na wystawę. Nasi wolontariusze-przewodnicy czekają na Was o 13:00 przy kasie muzeum. Ich znak rozpoznawczy: fioletowa koszulka i identyfikator.

Usługa przewodnicka jest bezpłatna, należy jednak zakupić bilet wstępu na wystawę.
Z racji ograniczonej liczby miejsc zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji e-mailowej bądź telefonicznej: kasa@muzeumemigracji.pl, tel. 58 670 41 61

Kadra wolontariuszy-przewodników jest bardzo różnorodna. Są to osoby w wieku od 18 do 58 lat, z bardzo różnymi doświadczeniami, zainteresowaniami i profilem zawodowym. Wszyscy przeszli profesjonalne, trzymiesięczne szkolenie przewodnickie, podczas którego poznawali nie tylko historię emigracji i muzealną wystawę, ale także uczyli się występować przed grupą, szkolili mowę ciała i tworzyli swój indywidualny styl oprowadzania. Z racji tego, że Muzeum Emigracji szczególną wagę przywiązuje do dostępności wystawy dla osób z niepełnosprawnościami, również umiejętność pomocy tym osobom były przedmiotem szkolenia i egzaminu.

Więcej informacji: Zwiedzanie z wolontariuszem-przewodnikiem

Terminarz cyklu


Kiedy?

6 sierpnia 2022

13:00 - 14:30

Gdzie?

Muzeum Emigracji

Wydarzenie na facebooku
Podziel się

Nadchodzące wydarzenia