Na pokładzie „Stefana Batorego” – wystawa
10 września zapraszamy na wystawę zdjęć Witolda Węgrzyna „Ameryka-Gdynia. Rejs powrotny statkiem ts/s „Stefan Batory”. Dokumentują one powrót Polaków z Kanady na pokładzie słynnego polskiego transatlantyku w 1972 roku. Ekspozycję można obejrzeć bezpłatnie przy okazji Europejskich Dni Dziedzictwa w naszej siedzibie przy ul. Polskiej 1.
