Misja Ściśle Fajna. Gra muzealna dla dzieci i młodzieży

24 czerwca, godz. 17.00
wiek uczestników: 11-15 lat
wstęp: 10 zł, rodzeństwo: 5 zł
zapisy: warsztaty@muzeumemigracji.pl

W sobotę odbędzie się ostatnia przed wakacjami Misja Ściśle Fajna dla dzieci i młodzieży w wieku 11-15 lat. To gra z zagadkami, w trakcie której uczestnicy rozwiązują łamigłówki i poznają muzeum od zupełnie innej strony. Tym razem znajdą tajemniczy pamiętnik, dzięki któremu przeżyją niesamowitą przygodę.

Uwaga!

W Muzeum dzieją się podejrzane rzeczy, których nie potrafią wyjaśnić nawet pracownicy. Czy nastoletnim agentom uda się odkryć tajemnice skrywane w budynku dawnego dworca morskiego? Zapraszamy na Misje Ściśle Fajną – grę muzealną dla młodzieży!

Wymagania:
– ciekawość i dociekliwość,
– odwaga i spryt,
– wiek 11–15 lat (Dorosłym wstęp wzbroniony. Wzbudzają zbyt dużo podejrzeń!)

Na warsztaty obowiązują zapisy, można ich dokonywać drogą elektroniczną, wysyłając maila na adres warsztaty@muzeumemigracji.pl, podając imię i nazwisko dziecka, jego wiek, numer telefonu opiekuna oraz termin warsztatów i ich nazwę. Koszt pojedynczych zajęć to 10 zł, jeśli w zajęciach będzie uczestniczyło rodzeństwo, to dla kolejnej osoby – 5 zł. Opiekunowie nie uczestniczą w zajęciach, ale są zobowiązani pozostać podczas cały czas trwania gry w budynku Muzeum Emigracji w Gdyni.

Podziel się

Powiązane wpisy

Nadchodzące wydarzenia