W związku z zagrożeniem epidemicznym i wprowadzeniem czerwonej strefy w Gdyni wszystkie wydarzenia stacjonarne w Muzeum zostają zawieszone do odwołania. Obserwujcie naszą stronę internetową www.POLSKA1.pl oraz Facebooka – znajdziecie tam wszystkie informacje dotyczące bieżących wydarzeń.

Warsztaty dla rodzin z dziećmi powyżej 5. roku życia

Czy wybierzecie się z nami w świat daleki podróży, niesamowitych wynalazków i fascynujących opowieści? Wszystko to znajdziemy na naszej muzealnej wystawie! Zapraszamy Was do wspólnej podróży w czasie przez nieznane zakamarki historii. Wspólnie sprawdźmy, jakie jeszcze tajemnice skrywa Muzeum Emigracji.zakamarki historii. Wspólnie sprawdźmy, jakie jeszcze tajemnice skrywa Muzeum Emigracji.

Zapisy: warsztaty@muzeumemigracji.pl. Prosimy podać: imię i nazwisko dziecka, jego wiek, numer telefonu opiekuna oraz termin warsztatów.

Koszt: 10zł za jedne zajęcia, rodzeństwo +7zł. Opiekunowie uczestniczą bezpłatnie.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”) uprzejmie informujemy, iż dokonanie zgłoszenia uczestnictwa oparte jest na Państwa dobrowolnej zgodzie na przetwarzanie Państwa danych osobowych ujętych w zgłoszeniu. Przesłanie zgłoszenia równoznaczne jest z wyrażeniem takiej zgody na przetwarzanie danych osobowych, którą mogą Państwo w każdej chwili wycofać (kontakt na adres: iod@muzeumemigracji.pl). Klauzulę informacyjną związaną z procesem przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo tutaj.

Nadchodzące wydarzenia