Projekt „Edukacja na fali. Pasjonaci na pokład!” z własnym logo

Dotychczasowy sukces programu współpracy z nauczycielami, kolejne spotkania i organizowane warsztaty uświadomiły nam, że nastał czas, by i ten projekt miał swoją unikatową nazwę i identyfikację graficzną. Ponieważ pomysł na hasło „Edukacja na fali. Pasjonaci na pokład!” wyszedł od samych zainteresowanych, tym razem postanowiliśmy zaprosić ich do współtworzenia logo projektu.

Wizja znaku symbolizującego program zrodziła się podczas warsztatów, które poprowadził Patryk Hardziej – grafik zajmujący się na co dzień projektowaniem ilustracji oraz grafiki użytkowej. Wraz z nauczycielami współpracującymi z nami od początku projektu zorganizowaliśmy burzę mózgów. W trakcie intensywnych zajęć plastycznych uczestnicy sami stworzyli prototypy logo, spośród których razem wybraliśmy jedną grafikę.

Wspólna praca nad identyfikacją wizualną projektu „Edukacja na fali. Pasjonaci na pokład” pozwoliła nam na zaangażowanie uczestników programu do współdecydowania o kierunku jego rozwoju. Polecamy Wam takie działania i zachęcamy do zapraszania uczestników Waszych projektów do partycypowania w ich tworzeniu. To nie tylko sposób na integrację grupy, ale też możliwość pokazania odbiorcom, jak wygląda nasza praca i jak długim procesem jest organizacja podobnych wydarzeń.

Podziel się

Powiązane wpisy

Nadchodzące wydarzenia