Utrudnienia w ruchu 5-6 sierpnia | IRONMAN

W dniach 5-6 sierpnia 2017 r. w godz. 9:30-13:30 wystąpią utrudnienia w ruchu samochodowym w związku z wydarzeniem Enea IRONMAN 70.3 Gdynia 2017 powered by Herbalife.

5.08.2017 (sobota)
Trasa kolarska:
od godz. 9.30 do godz. 13.30 zostaną zamknięte ulice: Waszyngtona, św. Piotra, Wendy (od Portowej od Chrzanowskiego), Chrzanowskiego (od Wendy do Polskiej), Polska (jezdnia południowa od ronda Karlskrony do Celnej i jezdnia północna od Celnej do Janka Wiśniewskiego), Janka Wiśniewskiego (obie jezdnie od Placu Konstytucji do Estakady Kwiatkowskiego), Jana z Kolna (na całej długości z możliwością jazdy jednym pasem ruchu od Władysława IV do 3 Maja), Plac Kaszubski ze Świętojańską (z możliwością jazdy jednym pasem ruchu od Wójta Radtkego do 10 Lutego) i skwer Kościuszki.

6.08.2017 (niedziela)
Trasa kolarska:
– od godz. 7.30 do godz. 13.50 zostaną zamknięte ulice: Waszyngtona, św. Piotra, Wendy (od Portowej od Chrzanowskiego), Chrzanowskiego (od Wendy do Polskiej), Polska (jezdnia południowa od ronda Karlskrony do Celnej i obie jezdnie od Celnej do Janka Wiśniewskiego.
– od godz. 7.30 do 10.30 zostaną zamknięte ulice: Janka Wiśniewskiego (w kierunku Estakady Kwiatkowskiego od placu Konstytucji do Estakady Kwiatkowskiego – odcinek od placu Konstytucji do Polskiej zamknięty do 13.50), Estakada Kwiatkowskiego (jeden pas ruchu od Janka Wiśniewskiego do Morskiej), Morska (jeden pas ruchu od Kartuskiej do Estakady Kwiatkowskiego – kierunek centrum), Kartuska (połowa jezdni), Jaskółcza (połowa jezdni), Jałowcowa, Marszewska (od Pustek Cisowskich do Wiczlińskiej).

Więcej informacji i mapki zamkniętych ulic tutaj.

Podziel się

Powiązane wpisy

Nadchodzące wydarzenia