Klub filmowy

Dobre kino i ludzie, którzy je kochają. Widok na morze. Niskie ceny biletów. Brak reklam, brak popcornu. Odwiedź Klub Filmowy na Polskiej 1!

Zapraszamy na seanse do Klubu Filmowego. Przez 15 lat istnienia kameralne kino zdążyło zyskać oddanych widzów z całego Trójmiasta. Po latach działalności w różnych lokalizacjach, Klub Filmowy powrócił do gdyńskiego portu i swoją siedzibę znalazł w Muzeum Emigracji w Gdyni. Tutaj – nad samym morzem, w otoczeniu statków i portowych dźwigów – każdy może zobaczyć najnowsze propozycje filmowe z całego świata.

Na widzów czeka sala kinowa z 50 miejscami i filmy wyświetlane na profesjonalnym projektorze cyfrowym DCP 2K. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Klubu Filmowego oraz profilu kina na Facebooku, gdzie na bieżąco zamieszczany jest aktualny repertuar seansów oraz istnieje możliwość zakupienia biletów on-line.

Przypominamy, że bilety przed projekcją można zakupić przy wejściu do sali kinowej (płatność gotówką). Kasa biletowa Muzeum Emigracji w Gdyni nie prowadzi sprzedaży biletów na seanse.

Sala kinowa mieści się na II piętrze budynku Dworca Morskiego.Od maja do końca sierpnia Klub Filmowy jest nieczynny.  Z regularnymi pokazami wracamy jesienią. Zapraszamy we wrześniu!