22.03 | Kryminalny piątek: gra detektywistyczna dla dorosłych

Lubisz rozwiązywać zagadki i w aktywny sposób odkrywać nowe miejsca? Jesteś wielbicielem kryminałów lub gier fabularnych? Jeśli tak, cykl gier detektywistycznych w Muzeum Emigracji w Gdyni jest dla Ciebie!

Szczegóły gry są ściśle tajne! Nawet dyrektor muzeum nie wie, czego się spodziewać, gdy zapadnie zmrok nad Dworcem Morskim w Gdyni. Jasne jest tylko to, że gdyński port skrywa wiele tajemnic. Tropienie oszustw agentów emigracyjnych, szukanie sprawców kradzieży cennych zabytków, odkrywanie mrożących krew w żyłach zagadek z przeszłości – wszystko może się zdarzyć.

Przygotujcie stalowe nerwy i umysły ostre jak brzytwa.

Raz w miesiącu, w wybrane piątek, uczestnicy gry mają do rozwiązania zagadkę – pomogą im w tym detektywi, policjanci i inni niespodziewani goście. Tylko dla miłośników silnych wrażeń!

Najbliższy Kryminalny Piątek: 22 lutego 2019. Zaczynamy o godz. 19.00 w muzealnym holu. Każda gra trwa około dwóch godzin.

Gra adresowana jest do osób dorosłych i młodzieży od 16 lat.

Na spotkania obowiązują zapisy: maila ze zgłoszeniem uczestnictwa (imię, nazwisko oraz numer telefonu) należy kierować na adres warsztaty@muzeumemigracji.pl. Koszt uczestnictwa to 10 zł.

Uwaga – liczba miejsc ograniczona – każde uczestnictwo potwierdzamy drogą mailową.


Gry odbędą się w dniach:

a) 22 marca (1 scenariusz)

b) 12 kwietnia i 31 maja (2 scenariusz)

c) 28 czerwca i 26 lipca (3 scenariusz)

d) 23 sierpnia i 27 września (4 scenariusz)

e) 18 października i 22 listopada (5 scenariusz)

Subskrybuj wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/344500142818921/

Podziel się

Powiązane wpisy

Nadchodzące wydarzenia