Andrzej Panufnik powraca… na Instagramie!

Muzeum Emigracji w Gdyni ogłasza konkurs na najlepsze zdjęcie z wydarzenia „Powrót Panufnika. 100-lecie urodzin kompozytora” (6-7 września 2014) zrobione smartfonem i zamieszczone w serwisie Instagram. Pokaż nam swoje spotkanie z muzyką klasyczną, odkryj postać Andrzeja Panufnika i wygraj nagrody – fascynującą autobiografię kompozytora pt. „Panufnik” oraz odbitki Twoich instagramowych zdjęć, które w polaroidowym klimacie wykona Instadruk.

Czekamy na zdjęcia, które w ciekawy sposób udokumentują udział w wydarzeniach poświęconych Andrzejowi Panufnikowi, polskiemu emigrantowi, wybitnemu kompozytorowi i dyrygentowi. Okazji ku temu będzie wiele – Muzeum Emigracji w Gdyni przygotowało szereg warsztatów dla dorosłych i dzieci, spotkań dyskusyjnych, pokazów filmowych i koncertów, a także grę miejską. Program został tak przygotowany, by mogli wziąć w nim udział zarówno melomani, jak i osoby, dla których będzie to pierwszy kontakt z twórczością Panufnika. Zapraszamy również aktywnych użytkowników Instagrama do podzielenia się wrażeniami z wydarzenia i do odkrywania postaci kompozytora, który mimo sławy międzynarodowej, jest w Polsce mało znany.

Aby wziąć udział w konkursie należy polubić profil @muzeumemigracji oraz oznaczyć zdjęcia ze swojego uczestnictwa w wydarzeniu tagami #powrótpanufnika i #muzeumemigracji. Zwycięskie zdjęcie wybierze jury – fotograf Dominik Werner, dziennikarz Łukasz Stafiej oraz Agnieszka Kaim z Muzeum Emigracji w Gdyni. Nagrodą główną w konkursie jest książka „Panufnik”, autobiografia Andrzeja Panufnika oraz bezpłatny wydruk zdjęć z Instagrama w firmie Instadruk. Do wyboru pakiety zdjęć w formatach: kwadratowym, memoprint (z miejscem na podpis) lub miniprint (stylizowane na polaroidy). Przewidziano również 2 wyróżnienia, które także nagrodzimy możliwością bezpłatnego skorzystania z oferty Instadruku.

Regulamin konkursu [CZYTAJ]

Projekt „Powrót Panufnika. 100-lecie urodzin kompozytora” (6-7 września 2014) dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek.

Podziel się

Powiązane wpisy

Nadchodzące wydarzenia