Audiospacer po Dworcu Morskim

Grafika złożona z czterech sześcianów ułożonych po 2, wyglądem przypominając nakrętki i ułozonych w liczbę 88. U góry napis "AUDIOSPACER PO DWORCU MORSKIM dostępny bezpłatnie w Muzeum migracji w Gdyni". Na dole napis 88. "URODZINY DWORCA MORSKIEGO w GDYNI 1933 2021”.

Audiospacer po siedzibie Muzeum Emigracji w Gdyni to nie tylko dawka wiedzy o modernistycznej architekturze Dworca Morskiego, ale również niezwykła opowieść, przekazywana z perspektywy bohaterki, której głosu udzieliła Magdalena Cielecka. To spacer po budynku, wciągająca historia z elementami storytellingu i wyjątkowe doznania słuchowe. Audiospacer zaprojektowaliśmy jako immersyjne doświadczenie, pozwalające zanurzyć się słuchaczom i słuchaczkom w historię przewodniczki- zdolnej architektki, która z Dworca Morskiego wyrusza do „wielkiego świata” na pokładzie transatlantyku.

Audiospacer jest dostępny bezpłatnie na stronie muzeum. Najlepiej odsłuchać go na miejscu, w budynku Dworca Morskiego. Ze względu na udźwiękowienie prosimy o użycie słuchawek. Czas trwania wynosi około godziny.

Koncepcja: Maksymilian Bochenek, Szymon Jocek
Opracowanie treści i konsultacja naukowa: Szymon Jocek, Anna Orchowska-Smolińska
Scenariusz: Jaga Juczkowicz
Redakcja: Katarzyna Żelazek
Reżyseria: Krzysztof Czeczot
Narracja: Magdalena Cielecka
Realizacja dźwięku: Wojciech Pątkiewicz
Produkcja dźwiękowa: Osorno
Produkcja: Muzeum Emigracji w Gdyni
Koordynacja: Monika Górka
Współpraca: Hanna Gryka

Specjalne podziękowania dla Ady Andrzejewskiej-Kessler, Dominika Budka, Ewy Drygalskiej, Krzysztofa Kołodzieja, Jakuba Nowickiego, Marty Otrębskiej, Tadeusza Pietrzyckiego, Łukasza Podlaszewskiego.

W realizacji skorzystano ze zbiorów Audio Network Music Library.

Patroni medialni: Gazeta Wyborcza Trójmiasto, Architektura i Biznes, Notes na 6 Tygodni, Radio Gdańsk, Trójmiasto.pl, Prestiż, Linia.

Podziel się

Powiązane wpisy

Nadchodzące wydarzenia