Czy masz patent na majówkę? Działajcie z nami 2 maja!

„PATENT NA MAJÓWKĘ! Odkryj polskich wynalazców”.

Już po raz trzeci Muzeum Emigracji w Gdyni zachęca do wspólnego obchodzenia święta 2 maja. W Dniu Polonii i Polaków za Granicą zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie organizowane w Centrum Nauki Experyment, poświęcone polskim naukowcom na obczyźnie.

W programie znajdzie się cykl wykładów, warsztaty budowania instrumentów i techniki nagrywania dźwięku, pokaz kuchni molekularnej, gra miejska, warsztat projektowania przypinek, nocna obserwacja nieba oraz wieczorny koncert.

Zachęcamy do wspólnego działania w piątek, 2 maja, od 12.00 do 20.00 – dopasujemy zadania do Waszych możliwości czasowych i zainteresowań.

Zapewniamy wprowadzenie w obowiązki – spotkanie organizacyjne, posiłek i napoje w ciągu dnia, ubezpieczenie NWW, umowę o współpracy, zaświadczenie o odbyciu wolontariatu oraz wejściówki na wieczorny koncert. Zapraszamy! Zgłoście się do koordynatorki wolontariatu, Agaty Zielińskiej: a.zielinska@muzeumemigracji.pl, tel. 58 623 35 99.

Program wolontariatu [U]czynni Kulturalnie w Muzeum Emigracji w Gdyni skierowany jest do wszystkich osób zainteresowanych działaniem instytucji kultury i oferuje różnorodne możliwości zaangażowania na tym polu. Dołączcie do nas już teraz.

Dowiedz się więcej o programie [U]czynni Kulturalnie.

Podziel się

Powiązane wpisy

Nadchodzące wydarzenia