Dzień Dziecka z Muzeum Emigracji w Gdyni

Z okazji tegorocznego Dnia Dziecka przygotowaliśmy dla Was atrakcje w wersji online i offline!

Co czeka na Was na Polskiej 1? Osoby poniżej 18. roku życia, które odwiedzą muzeum we wtorek, 1 czerwca, będą mogły bezpłatnie zwiedzić naszą wystawę stałą. Wszystkie publikacje dla dzieci kupicie tego dnia w naszej księgarni z 15 proc. rabatem.

A co przygotowaliśmy dla Was w sieci?

1 czerwca zapraszamy na premierę nowego cyklu warsztatów online na naszym Facebooku. „W 60 sekund dookoła świata” to warsztaty dla dzieci (ale nie tylko!), w których zainspirowani kulturami różnych krajów zachęcamy do wspólnej zabawy w domu. W ciągu minuty pokażemy, jak przy użyciu przedmiotów możliwych do znalezienia w najbliższym otoczeniu, możecie zrealizować proste pomysły na zajęcia plastyczne, techniczne, a nawet kulinarne. Premiery kolejnych odcinków co wtorek na naszym Facebooku.

Zapraszamy także do pobrania publikacji dla dzieci „Frania, Bronek i tajemniczy czasowrotek”.

To 6 kart pracy, podsumowujących nasze warsztaty, z wciągającymi historiami, pełnymi niezwykłych postaci i nieoczekiwanych zwrotów akcji z Franią, Bronkiem i czasowrotkiem w rolach głównych. Karty są doskonałym urozmaiceniem spędzenia wolnego czasu z dziećmi, łączącym zabawę i naukę. Publikacja jest dostępna do pobrania TU.

Dobrej zabawy!

Podziel się

Powiązane wpisy

Nadchodzące wydarzenia