Ładowanie Wydarzenia

5

marz.

Odbyło się

05.03 | Brzdące 1, 2, 3 wkraczają do gry!

Kiedy?

5 marca

10:30 - 11:30

Podziel się

Mamo, tato – poszukujesz kreatywnych sposobów spędzania czasu z brzdącem? Zapraszamy na angażujące zmysły warsztaty dla dzieci do 3 lat. Spotkajmy się w przyjaznej przestrzeni, odpowiadającej na potrzeby najmłodszych.

Warsztaty sensoryczne dla rodziców z dziećmi w wieku 0 – 3 lat

Podczas warsztatów przekonany się, że niepozorne rzeczy codziennego użytku w rękach dzieci i rodziców mogą stać się fantastycznym materiałem do zabawy i narzędziem poznawczym. W końcu wszystko co nas otacza ma zapach, smak, formę, teksturę, określony stan skupienia (często zmienny) i może wydawać dźwięki. Sprawdzimy, jak w łatwy sposób rozwijać dziecięcą wyobraźnię i zwalczać domową nudę.

Ważna informacja dla brzdąców – hałas i bałagan dozwolone!

Ważna informacja dla rodziców – kawa, herbata i przestrzeń do wymiany doświadczeń zapewniona!

Zapisy: warsztaty@muzeumemigracji.pl. Prosimy podać: imię i nazwisko dziecka, jego wiek, numer telefonu opiekuna oraz termin warsztatów. Koszt: 10 zł za jedne zajęcia, rodzeństwo +5 zł. Opiekunowie uczestniczą bezpłatnie.

Subskrybuj wydarzenie na FB, żeby być zawsze na bieżąco: https://www.facebook.com/events/588356791949196/

Jeżeli nie udało Ci się zapisać na nasze cykliczne warsztaty Brzdące 1,2,3 wkraczają do gry, w wybrane czwartki będzie na Was czekać specjalna strefa przy Sali Małego Podróżnika. Jest to przestrzeń, w której spotkacie się i w swobodnej atmosferze porozmawiacie z innymi rodzicami przy kawie i herbacie. Wstęp wolny.

Zapraszamy w godzinach 10.00-14.00 we wszystkie czwartki, w których odbywają się warsztaty Brzdące 1,2,3 wkraczają do gry. W te dni opiekunowie dzieci w wieku 0-3 na hasło Brzdące + będą mogli zakupić dla siebie bilet ulgowy na wystawę stałą.

Tagi:
Kiedy?

5 marca 2020

10:30 - 11:30

Podziel się

Nadchodzące wydarzenia