Ładowanie Wydarzenia

1

grud.

Odbyło się

1.12 | Tańce z Ryanem. Film + zabawa

Kiedy?

1 grudnia

08:00 - 16:00

Podziel się

Zapraszamy do Muzeum Emigracji na wspólne świętowanie Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami 1 grudnia 2019 roku. Wybierzmy się do bajkowego świata filmu „La La Land”, wypełnionego dźwiękami roztańczonego swinga!

W programie:

* 16.00 | pokaz filmu „La La Land” z audiodeskrypcją i tłumaczeniem na język migowy

Na tle kolorowego, tętniącego życiem Los Angeles rozgrywa się romantyczna historia dwojga marzycieli – Sebastiana i Mii, którzy próbują zrealizować swoje sny o wielkiej karierze w Hollywood. W rolach głównych bohaterów tej oscarowej produkcji zobaczymy wirujących w tańcu Emma Stonę i Ryana Goslinga.

* 18.00 | potańcówka w rytmie swinga z The Warsaw Dixielanders

The Warsaw Dixielanders to obecnie jeden z najlepszych polskich zespołów jazzu tradycyjnego, specjalizujący się w interpretacji standardów jazzowych rodem z Nowego Orleanu i Chicago, a także szlagierów polskiej muzyki lat 30-stych i 40-stych ubiegłego wieku.

Podczas wydarzenia zachęcamy do skorzystania ze specjalnej strefy Poczuj się jak gwiazda, gdzie osoby spragnione relaksu będą mogły skorzystać z odprężającego masażu dłoni. Z kolei w strefie foto możecie spodziewać się niepowtarzalnej okazji zrobienia sobie zdjęcia z Ryanem!

Wstęp wolny.

Szczegółowe informacje na temat dostępności obiektu znajdą Państwo tutaj.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1031230103885884/

Ze względu na budowę terminala portowego przy ul. Polskiej liczba miejsc parkingowych przed budynkiem muzeum jest bardzo ograniczona – zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej.

Informujemy, że wydarzenie będzie rejestrowane (zapis foto i video) dla celów dokumentacyjnych i promocyjnych Organizatora. Udział w wydarzeniu równoznaczny jest z wyrażaniem przez uczestnika zgody na utrwalanie i rozpowszechnianie jego wizerunku. Jeśli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie swojego wizerunku, koniecznie zgłoś się do Organizatora przed rozpoczęciem wydarzenia.

Kiedy?

1 grudnia 2019

08:00 - 16:00

Podziel się

Nadchodzące wydarzenia