Ładowanie Wydarzenia

11

paź.

Odbyło się

11.10 | Late Nite x Korea

Kiedy?

11 października

08:00 - 16:00

Podziel się

Szukasz fajnego sposobu i miejsca na spędzenie wieczoru ze swoją paczką? Wpadnijcie do muzeum na wydarzenie z cyklu Late Nite, podczas którego przestrzeń Dworca Morskiego będzie Wasza! Tym razem przygotowaliśmy dla Was imprezę w koreańskim stylu.

Rozkład jazdy:

18.00-19.00 안녕하세요 ! Mijin i Bartek z kanału YouTube Koreanka zapraszają na warsztaty, podczas których nauczycie się podstawowych zwrotów po koreańsku i dowiecie się, jak nie popełnić gafy, witając się w Korei. Liczba miejsc ograniczona! Zapisy: warsztaty@muzeumemigracji.pl lub przez Messenger.

19.00 Start imprezy!

19.00 Spotkanie z Mijin i Bartkiem z kanału Koreanka. Porozmawiamy o tym, jak wygląda życie i studiowanie w Korei. Pytania mile widziane!

20.00-22.00 Otwarta strefa:

♥ DIY badziki, magnesy, naklejki – wspólnie zrobimy spersonalizowane gadżety z koreańskimi napisami z pomocą nativespeakera – Józefa Kim ze szkoły Matsuri. Zabierzcie swoje koszulki/bluzy/torby lub inne elementy, które chcielibyście ozdobić koreańskimi motywami.

♥ klimatyczna (#instafriendly) przestrzeń w k-popowym klimacie & polaroidy.

20.30 testujemy koreańskie przysmaki w wersji wegańskiej razem z ekipą House of Seitan

21.00 pokaz grup coverowych – Naero

21.30 K-pop random dance game z grupą Naero

Oprócz tego dużo miejsca do spędzenia czasu ze znajomymi, snacki i napoje, muzyka, zmywalne tatuaże. WEJŚCIE FREE. Spotkanie przeznaczone jest dla młodzieży do 19. roku życia 🙂

PS. Ostatni autobus odjeżdża spod muzeum o 22:26.

 

Dołącz do wydarzenia i zaproś znajomych!

Masz pytania? Pisz śmiało na FB albo do Asi i Marty: j.gojzewska@muzeumemigracji.pl / m.otrebska@muzeumemigracji.pl

 

Kolejne daty spotkań w ramach Late Nite już wkrótce! Śledźcie naszego Instagrama i FB.

 

Poster by Leny

#latenitemeg #muzeumemigracji

 

Informujemy, że wydarzenie będzie rejestrowane (zapis foto) dla celów dokumentacyjnych i promocyjnych Organizatora. Udział w wydarzeniu równoznaczny jest z wyrażaniem przez uczestnika zgody na utrwalanie i rozpowszechnianie jego wizerunku. Jeśli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie swojego wizerunku, koniecznie zgłoś się do Organizatora przed rozpoczęciem wydarzenia.

Kiedy?

11 października 2019

08:00 - 16:00

Podziel się

Nadchodzące wydarzenia