Ładowanie Wydarzenia

13

list.

Odbyło się

13.11 #nauczsięreagować | szkolenie online dla nauczycieli

Kiedy?

13 listopada

18:00 - 21:00

Podziel się

Drodzy Nauczyciele,

porozmawiajmy o tym, jak przeciwdziałać dyskryminacji w szkołach.

We współpracy z doświadczonymi pedagogami oraz Centrum Rozwoju Jump, ze specjalnym udziałem Przemysława Staronia, stworzyliśmy spot pt. #nauczsięreagować. Wideo wraz z pakietem edukacyjnym pomoże Wam i Waszym uczniom podjąć wspólne działanie, aby szkoła stała się bezpiecznym miejscem, gdzie każdego traktuje się z szacunkiem i serdecznością.

Zapraszamy na szkolenie 13 listopada (piątek) w godz. 18:00-21:00, podczas którego premierowo zaprezentujemy spot oraz pokażemy Wam, jak korzystać z materiałów, przyczyniając się do tworzenia świadomych i otwartych społeczności szkolnych.

Szkolenie poprowadzą Bogusława Gontarz oraz Ludwika Radacka-Majek. Spotkanie skierowane jest do nauczycieli szkół podstawowych (klasy VI-VIII) oraz ponadpodstawowych.

Rejestracja:
Ze względu na obecną sytuację epidemiczną, szkolenie odbędzie się online. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie zgłoszenia (imię, nazwisko, nazwa szkoły) na adres: l.radacka-majek@muzeumemigracji.pl. Po przesłaniu zgłoszenia wyślemy Państwu link do spotkania.

Dołącz także do wydarzenia na FB.

 

Informacje o prowadzących:

Ludwika Radacka-Majek – specjalistka ds. edukacji w Muzeum Emigracji w Gdyni, koordynatorka projektu

Bogusława Gontarz – Psycholog, terapeutka i trenerka kompetencji społecznych. Ukończyła Studium Terapii Dzieci i Młodzieży, a także Akademii Profilaktyki i Terapii Uzależnień Behawioralnych. Odbyła liczne szkolenia i warsztaty specjalistyczne przygotowujące do pracy szkoleniowej, terapeutycznej i arteterapeutycznej. Stale współpracuje z Centrum Rozwoju JUMP i Uniwersytetem SWPS w Sopocie. Przeprowadziła ponad 1500h szkoleniowo – warsztatowych dla grup o różnych charakterze. Prowadziła dotychczas szkolenia, m.in. dla nauczycieli i kadry więziennej, a także warsztaty psychoedukacyjne wśród uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadpodstawowych. Współrealizowała i koordynowała projekty oraz warsztaty międzypokoleniowe, edukacji artystycznej, a także animacji społeczno-kulturalnej.

 

 

 

 

Kiedy?

13 listopada 2020

18:00 - 21:00

Podziel się

Nadchodzące wydarzenia