Ładowanie Wydarzenia

15

luty.

Odbyło się

15.02 | Spotkania z książką: Kieślowski. Zbliżenie

Kiedy?

15 lutego

16:00 - 17:00

Podziel się

„Kieślowski. Zbliżenie” to pełen niuansów reporterski portret artysty, który mimo spektakularnego sukcesu zmagał się z poczuciem niespełnienia. Z legendą reżysera zmierzyła się Katarzyna Surmiak-Domańska, reporterka związana od 1995 roku z Gazetą Wyborczą, autorka głośnych książek „Mokradełko” i „Ku Klux Klan. Tu mieszka miłość”, nominowana m.in. do Nagrody Literackiej Nike i Nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego. Podczas spotkania z autorką, w kameralnej atmosferze, porozmawiamy o życiu i twórczości Krzysztofa Kieślowskiego, a także o kulisach powstawania książki.

Spotkanie z książką „Kieślowski. Zbliżenie” odbędzie w sobotę, 15 lutego 2020, o godz. 16:00 w Holu Dworca Morskiego. Wstęp wolny.

Rozmowę poprowadzi Bartosz Filip.

Dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/579629722625814/

„Spotkania z książką” to cykliczne wydarzenia organizowane przez księgarnię Muzeum Emigracji w Gdyni we wnętrzach dawnego Dworca Morskiego. W przyjaznej atmosferze rozmawiamy o wybranych nowościach na rynku wydawniczym, zarówno tych skierowanych do dorosłych, jak i do dzieci. Towarzyszy nam ciepła kawa i herbata. Zapraszamy!


Informujemy, że wydarzenie będzie rejestrowane (zapis foto) dla celów dokumentacyjnych i promocyjnych Organizatora. Udział w wydarzeniu równoznaczny jest z wyrażaniem przez uczestnika zgody na utrwalanie i rozpowszechnianie jego wizerunku. Jeśli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie swojego wizerunku, koniecznie zgłoś się do Organizatora przed rozpoczęciem wydarzenia.

Kiedy?

15 lutego 2020

16:00 - 17:00

Podziel się

Nadchodzące wydarzenia