Ładowanie Wydarzenia

20

czer.

Odbyło się

20.06 | Warsztaty genealogiczne online – Przodkowie w Internecie cz. 2

Kiedy?

20 czerwca

18:00 - 19:00

Podziel się

➡️ Jak znaleźć przodka (mobilnego) online: Nasi przodkowie podróżowali, dlatego też warto zajrzeć do zagranicznych baz internetowych. Niektóre z nich zawierają po prostu indeksy i dokumentację dotyczącą osób, które kiedyś żyły w Polsce. Zajęcia te uzupełnią poprzednie spotkanie. Podczas nich przedstawione zostaną najbardziej popularne, zagraniczne portale i bazy genealogiczne służące odnajdywaniu informacji o naszych przodkach. Pokażemy krok po kroku jak do nich dotrzeć i jak je obsługiwać – na żywo! .

WEBINAR IV: Przodkowie w Internecie cz. 2
TERMIN: 20.06.2020, godz. 18:00-19:00 (1 godzina)

Jeśli interesujesz się rodzinną historią, masz do rozwikłania jakąś ciekawą rodzinną tajemnicę, chcesz dowiedzieć się więcej na temat swoich przodków to ten webinar jest dla Ciebie!
W związku z obecną sytuacją dwa pierwsze warsztaty dla dorosłych z tegorocznej wiosennej edycji przechodzą w formę online.

Podczas spotkania Karolina Szlęzak i Kinga Urbańska ze Stowarzyszenia Twoje Korzenie w Polsce i Firmy Your Roots in Poland, podzielą się swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu poszukiwań genealogicznych.

Link do rejestracji: https://yourrootsinpoland.clickmeeting.pl/przodkowie-w-internecie-ii

W przypadku pytań lub jakichkolwiek problemów technicznych prosimy o kontakt w wydarzeniu.

Dostęp jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych, bez konieczności wcześniejszych zapisów.

 

Kiedy?

20 czerwca 2020

18:00 - 19:00

Podziel się

Nadchodzące wydarzenia