Ładowanie Wydarzenia

22

wrze.

Odbyło się

22.09 | Strachy. Poradnik przetrwania | Warsztaty dla rodzin z dziećmi 5-12 lat

Kiedy?

22 września

08:00 - 16:00

Podziel się

Bezpłatne warsztaty dla rodzin z dziećmi w wieku 5 – 12 lat
Na świecie jest wiele różnych strachów i choć z niektórymi można się trochę bardziej zakumplować, przez całe życie wiernie nam towarzyszą. Trudno się ich pozbyć, zwłaszcza gdy w grę wchodzi strach przed nieznanym.

Co się dzieje kiedy trafiamy w nowe miejsce? Dlaczego nowe otoczenie i ludzie wywołują niepokój? Czy da się jakoś oswoić strach? Zapraszamy na rodzinne warsztaty, podczas których na temat przemieszczania się, wyjazdów i przeprowadzek spojrzymy przez pryzmat emocji. Przeczytamy fragmenty książek, porozmawiamy sobie o tym jak to jest się bać. Jesteśmy przekonani, że dzieci mają wiele pomysłów na to jak przetrwać strach. Spróbujemy w atrakcyjnej formie stworzyć wspólnie instrukcję obsługi strachu, a wasza ekspercka wiedza pomoże nam wymyślić wystawę dla dzieci. Liczymy na wsparcie rodziców!

Prowadzanie: Katarzyna Witt – historyczka sztuki i edukatorka, współautorka „Książki otwartej na świat”, założycielka studia Kolektor, stypendystka Ministra Kultury w 2019 roku. Specjalizuje się w edukacji wizualnej, architektonicznej i globalnej. Pasjonatka literatury dziecięcej i problematyki migracyjnej.

22.09 | niedziela | godz. 12.00 – 14.00

Zapisy: warsztaty@muzeumemigracji.pl

W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko, telefon kontaktowy, wiek dziecka oraz tytuł warsztatów.

 

Dołącz do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/494161047799366/

 

Kiedy?

22 września 2019

08:00 - 16:00

Podziel się

Nadchodzące wydarzenia