Ładowanie Wydarzenia

24

styc.

Odbyło się

24.01 | Spotkania z książką: Jak nakarmić dyktatora? – Witold Szabłowski

Kiedy?

24 stycznia

12:00 - 13:30

Podziel się

Kucharze dyktatorów – beneficjenci i ofiary swoich brutalnych pracodawców. Ci, którzy widzieli ich w momentach, gdy przybierali „ludzką” twarz. Czy któryś z kucharzy, korzystając z atmosfery, jaka towarzyszy jedzeniu, wpłynął na los, choćby jednego człowieka? Jak się czuli, gdy gotowali dla szaleńców? I jaką cenę przyszło im za to zapłacić?

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Witoldem Szabłowskim, polskim dziennikarzem i reportażystą, który przez 4 lata przejechał 4 kontynenty, aby odbyć wielogodzinne rozmowy z kucharzami największych dyktatorów XX wieku. Spotkanie odbędzie się w piątek, 24 stycznia 2020 o godz. 18:00 w Holu Dworca Morskiego. Wstęp wolny.

Spotkanie poprowadzi Zuzanna Gajewska, dziennikarka i animatorka kultury, autorka bloga www.promotorkaczytelnictwa.pl.

Dołącz do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/583151925580514/

„Spotkania z książką” to cykliczne wydarzenia organizowane przez księgarnię Muzeum Emigracji w Gdyni we wnętrzach dawnego Dworca Morskiego. W przyjaznej atmosferze rozmawiamy o wybranych nowościach na rynku wydawniczym, zarówno tych skierowanych do dorosłych, jak i do dzieci. Towarzyszy nam ciepła kawa i herbata. Zapraszamy!


Informujemy, że wydarzenie będzie rejestrowane (zapis foto) dla celów dokumentacyjnych i promocyjnych Organizatora. Udział w wydarzeniu równoznaczny jest z wyrażaniem przez uczestnika zgody na utrwalanie i rozpowszechnianie jego wizerunku. Jeśli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie swojego wizerunku, koniecznie zgłoś się do Organizatora przed rozpoczęciem wydarzenia.

Kiedy?

24 stycznia 2020

12:00 - 13:30

Podziel się

Nadchodzące wydarzenia