Ładowanie Wydarzenia

27

wrze.

Odbyło się

27.09 Kryminalny Piątek: Gra detektywistyczna dla dorosłych

Kiedy?

27 września

08:00 - 16:00

Podziel się

Uwaga! Niestety z przykrością zmuszeni jesteśmy zakomunikować, iż na chwilę obecną nie mamy już wolnych miejsc na Kryminalne Piątki do końca 2019 roku. Jednocześnie dziękujemy za tak gorący odbiór wydarzenia!

Lubisz rozwiązywać zagadki i w aktywny sposób odkrywać nowe miejsca? Jesteś wielbicielem kryminałów lub gier fabularnych? A może dobrze bawisz się w escape room-ie? Jeśli tak, cykl gier detektywistycznych w Muzeum Emigracji w Gdyni jest dla Ciebie!

Szczegóły gry są ściśle tajne! Nawet dyrektor muzeum nie wie, czego się spodziewać, gdy zapadnie zmrok nad Dworcem Morskim w Gdyni. Jasne jest tylko to, że gdyński port skrywa wiele tajemnic. Tropienie oszustw agentów emigracyjnych, szukanie sprawców kradzieży cennych zabytków, odkrywanie mrożących krew w żyłach zagadek z przeszłości – wszystko może się zdarzyć.

Przygotujcie stalowe nerwy i umysły ostre jak brzytwa.

Raz w miesiącu, w wybrane piątek, uczestnicy gry mają do rozwiązania zagadkę – pomogą im w tym detektywi, policjanci i inni niespodziewani goście. Tylko dla miłośników silnych wrażeń!

Gra adresowana jest do osób dorosłych i młodzieży od 16 lat.

Na spotkania obowiązują zapisy: maila ze zgłoszeniem uczestnictwa (imię, nazwisko oraz numer telefonu) należy kierować na adres warsztaty@muzeumemigracji.pl. Koszt uczestnictwa to 10 zł.

Uwaga – liczba miejsc ograniczona – każde uczestnictwo potwierdzamy drogą mailową.

 

Najbliższy Kryminalny Piątek: 27 września 2019.

Zaczynamy o godz. 19.00 w muzealnym holu. Każda gra trwa około dwóch godzin.

Kolejne gry odbędą się w dniach

– 18 października i 22 listopada (5 scenariusz)

Subskrybuj wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/344500142818921/

Kiedy?

27 września 2019

08:00 - 16:00

Podziel się

Nadchodzące wydarzenia