Ładowanie Wydarzenia

8

list.

Odbyło się

8.11 | Late Nite x Halloween | Billie Sparrow

Kiedy?

8 listopada

08:00 - 16:00

Podziel się

Szukasz fajnego sposobu i miejsca na spędzenie wieczoru ze swoją paczką? Wpadnijcie do muzeum na imprezę z cyklu Late Nite, podczas którego przestrzeń Dworca Morskiego będzie Wasza!

Tym razem przygotowaliśmy dla Was przebieraną imprezę Halloween pełną strasznie fajnych atrakcji.

Rozkład jazdy:

19.00 – start imprezy!

Spotkanie z Weroniką – youtuberką kanału Billie Sparrow. „Z beką i na serio” porozmawiamy o strasznych historiach, YouTubie, ulubionych horrorach. Pytania mile widziane! Spotkanie będzie tłumaczone na Polski Język Migowy.

20.00 – 22.00

English corner

Lurking Werewolf? Howling Skeleton? Or maybe Creepy Monster?Wanna know your very own, original, and scary-as-Hell Halloween name? Come to the English Corner and – if you dare – find out who you really are!

Otwarte warsztaty DIY

Nie przebraliście się? Nic straconego – przy tym stanowisku będziecie mogli zrobić sobie straszny makijaż lub halloweenowy gadżet

21.00 Halloweenowo-emigracyjny quiz

Co łączy halloween z naszym muzeum? Zapraszamy odważne drużyny do wzięcia udziału w quizie z nagrodami – zapisy na miejscu!

21.30 Konkurs na najfajniejszy strój.

Oprócz tego stół wegańskich wypieków od WypiekAna, klimatyczna przestrzeń, muzyka inspirowana horrorami, trick or treat <3

WEJŚCIE FREE. Spotkanie przeznaczone jest dla młodzieży do 19. roku życia 🙂

PS. Ostatni autobus odjeżdża spod muzeum o 22.26

 

Masz pytania? Pisz śmiało na FB albo do Asi i Marty: j.gojzewska@muzeumemigracji.pl / m.otrebska@muzeumemigracji.pl

 

To ostatnie ze spotkań w ramach Late Nite w tym roku! Wracamy w 2020 – śledźcie naszego Instagrama i FB, aby być na bieżąco!

#muzeumemigracji

#latenitemeg

Poster by Leny.

——-

Informujemy, że wydarzenie będzie rejestrowane (zapis foto) dla celów dokumentacyjnych i promocyjnych Organizatora. Udział w wydarzeniu równoznaczny jest z wyrażaniem przez uczestnika zgody na utrwalanie i rozpowszechnianie jego wizerunku. Jeśli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie swojego wizerunku, koniecznie zgłoś się do Organizatora przed rozpoczęciem wydarzenia.

Kiedy?

8 listopada 2019

08:00 - 16:00

Podziel się

Nadchodzące wydarzenia