Ładowanie Wydarzenia

25

luty.

Odbyło się

Drużyna MEGamocnych. Wzorzyste zamieszanie z Sarą Lipską

Kiedy?

25 lutego

08:00 - 16:00

Podziel się

Świat jest pełen superbohaterów! Czy znajdziemy ich w muzeum? Zapraszamy na warsztaty, podczas których poznacie drużynę MEGamocnych. To 13 postaci, niesamowitych Polek i niezwyczajnych Polaków. Poznaj ich supermoce!

Do drużyny MEGamocnych już w niedzielę 25.02 dołączy kolejna superbohaterka. Sara Lipska urządzi nam prawdziwie wzorzyste zmieszanie. Zmienimy się w superprojektantów mody i przekonamy się też ile zawdzięczamy zmysłowi dotyku.

Dołącz do naszej Drużyny MEGamocnych w godzinach 11.00 – 12.30.

Warsztaty są przeznaczone dla rodzin z dziećmi powyżej 5 lat.

Koszt:
10 zł za jedne zajęcia, rodzeństwo +5zł. Opiekunowie uczestniczą bezpłatnie.

Zapisy: warsztaty@muzeumemigracji.pl

W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko, telefon kontaktowy i datę wybranych zajęć oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji warsztatów Drużyna MEGamocnych. Zostałem/am poinformowany/a o tym, iż: administratorem danych osobowych jest Muzeum Emigracji w Gdyni, ul. Polska 1, 81-339 Gdynia; moje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji Drużyna MEGamocnych; posiadam prawo do wglądu w swoje dane osobowe, do ich zmiany, poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestanie ich przetwarzania; podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji zajęć.

Do zobaczenia!

Kiedy?

25 lutego 2018

08:00 - 16:00

Podziel się

Nadchodzące wydarzenia