Ładowanie Wydarzenia

23

sier.

Odbyło się

Koncerty z widokiem na świat: Human Tetris

Kiedy?

23 sierpnia

08:00 - 16:00

Podziel się

Human Tetris | 23 sierpnia | godz.19.00 | taras Muzeum Emigracji w Gdyni

Podczas 4. edycji „Koncertów z widokiem na świat”, zapraszamy w podróż przez różne gatunki i style muzyczne. Chcemy pokazać, że pasja łączy ludzi bez względu na pochodzenie, a dobre brzmienie nie zna granic.

W tym roku kierujemy nasze spojrzenie na Wschód. Tradycyjnie zaprosiliśmy do współpracy artystów, którzy reprezentują różnorodne style, gatunki i brzmienia, odzwierciedlające trendy we współczesnej światowej muzyce. Zaprezentujemy próbkę muzycznych osiągnięć naszych sąsiadów, a zarazem przedstawicieli najliczniejszych grup mniejszościowych w Trójmieście.

Ostatni z artystów, którzy występują w tym roku pochodzi z Rosji. Human Tetris to czteroosobowa grupa z Moskwy, która dla odmiany, reprezentuje twarde, gitarowe, post-punkowe brzmienie. Zespół powstał w 2009 roku i niespodziewanie rozpadł się po pierwszej, europejskiej trasie koncertowej. Reaktywacja w roku 2016 przyniosła nowe twarze i odświeżone brzmienie, które usłyszymy na tarasie muzeum 23.08 podczas ostatniego koncertu z cyklu. Start koncertu – godz. 19.00.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasie Muzeum Emigracji, CultureBox w Gdyni oraz Interticket.pl

Kiedy?

23 sierpnia 2018

08:00 - 16:00

Podziel się

Nadchodzące wydarzenia