Ładowanie Wydarzenia

10

wrze.

Odbyło się

Late Nite x Japan

stacjonarne polski

Kiedy?

10 września

19:00 - 22:00

Gdzie?

Muzeum Emigracji

Podziel się

Cześć! Wracamy z cyklem Late Nite <3 Już w tamtym roku, razem z Late Nite x Team, czyli grupą młodych organizatorów przygotowaliśmy dla was wydarzenie w klimacie japońskim, które przez pandemię musieliśmy przesunąć… ale już 10 września zapraszamy was na kolejną imprezę z cyklu #latenitemeg!

Rozkład jazdy:

19.00 – start imprezy! 🎉

20.00 pokaz grupy coverowej Naero , tym razem w japońskiej odsłonie.

19.00 – 22.00

OTWARTA STREFA

mangowy kącik przy którym spróbujecie swoich sił w rysowaniu postaci rodem z japońskich komiksów razem z Gosią z Prosta Kreska. Oprócz tego mini wystawa prac przygotowana przez ekipę z Wymiennikownia

kosmiczne karaoke – Zabierzcie znajomych i wejdźcie do naszej słynnej, srebrnej kuli. Na potrzeby imprezy zamieni się w rozśpiewany statek kosmiczny 😉

♥ Japońskie przysmaki i wegańskie onigirazu od UmiRamen

♥ stanowisko z DDR przy którym będzie można zmierzyć się z grami tanecznymi od Lisia Nora

♥ tradycyjne yukaty i japoński quiz przy stanowisku PJATK Gdańsk

DIY badziki, magnesy, naklejki, maseczki – spersonalizowane gadżety z japońskimi napisami z pomocą Matsuri – szkoła języków orientalnych. Zabierzcie swoje koszulki/bluzy/torby lub inne elementy, które chcielibyście ozdobić japońskimi motywami.

♥ klimatyczna ( #instafriendly ) przestrzeń & polaroidy.

♥ origami, tatuaże, strefa chillu, muzyka inspirowana anime i wiele innych!

Dla osób które przyjdą w cosplayu lub przebraniu w klimacie imprezy przygotowaliśmy niespodzianki.

WEJŚCIE FREE. Spotkanie przeznaczone jest dla młodzieży w wieku 15-19. roku życia

UWAGA!
Ze względu na panujące obostrzenia liczba miejsc ograniczona! Jeżeli posiadasz paszport COVID, weź go ze sobą i pokaż na wejściu! 🙂 Na terenie muzeum obowiązują maseczki.

🚌 PS. Ostatni autobus odjeżdża spod muzeum o 22.26. 🚌

Jeżeli macie pytania, piszcie: j.gojzewska@muzeumemigracji.pl , m.otrebska@muzeumemigracji.pl

Poster by lxny__


Informujemy, że wydarzenie będzie rejestrowane (zapis foto) dla celów dokumentacyjnych i promocyjnych Organizatora. Udział w wydarzeniu równoznaczny jest z wyrażaniem przez uczestnika zgody na utrwalanie i rozpowszechnianie jego wizerunku. Jeśli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie swojego wizerunku, koniecznie zgłoś się do Organizatora przed rozpoczęciem wydarzenia.
—–

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”) uprzejmie informujemy, iż dokonanie zgłoszenia uczestnictwa oparte jest na Państwa dobrowolnej zgodzie na przetwarzanie Państwa danych osobowych ujętych w zgłoszeniu. Przesłanie zgłoszenia równoznaczne jest z wyrażeniem takiej zgody na przetwarzanie danych osobowych, którą mogą Państwo w każdej chwili wycofać (kontakt na adres: iod@muzeumemigracji.pl). Klauzulę informacyjną związaną z procesem przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo tutaj.

Kiedy?

10 września 2021

19:00 - 22:00

Gdzie?

Muzeum Emigracji

Podziel się

Nadchodzące wydarzenia