Ładowanie Wydarzenia

8

paź.

Odbyło się

Late Nite x Koreanka

stacjonarne darmowe polski

Kolorowy plakat. Na hologramowym tle z przewagą różowego dwa zdjęcia i l napisy. Na dole zdjęcie autorki Mijin Monk. Obok niej zdjęcie jej książki. Nad głową autorki dane dotyczące wydarzenia. Na samej górze fioletowy napis "Late Nite Koreanka". Pod psodem data 08.10.2022 i godzina 18:00.
Kiedy?

8 października

18:00 - 20:30

Gdzie?

Muzeum Emigracji

Wydarzenie na facebooku
Podziel się

W ramach kolejnego wydarzenia z cyklu Late Nite spotkamy się z Mijin Mok z kanału Koreanka. Gościliśmy już Mijin podczas Late Nite x Korea, ale tym razem będziemy rozmawiać o jej świeżo wydanej książce 7736 km pomiędzy Koreą Południową a Polską! Będziecie mogli przyjść ze swoją kopią lub kupić tę pozycję w naszej księgarni (do 19:30) i dostać autograf.

Co jeszcze?

18.00 – Spotkanie autorskie z Mijin Mok z kanału YT Koreanka. Pytania mile widziane! Przed i po spotkaniu będzie można zdobyć dedykację od Mijin. Książki w ograniczonej ilości będą dostępne w naszej księgarni podczas spotkania.

19.30 – Pokazy grup coverowych | Jeżeli chcecie wystąpić ze swoją formacją – napiszcie do Asi: j.gojzewska@muzeumemigracji.pl

20.00 – K-pop random dance game z grupą Naero

Oprócz tego dużo miejsca do spędzenia czasu ze znajomymi, koreańskie słodycze.

WEJŚCIE FREE.
Spotkania z cyklu Late Nite dedykowane są młodzieży w wieku 15-19 lat
Dołącz do wydarzenia i zaproś znajomych!
Masz pytania? Pisz śmiało na FB albo do Asi : j.gojzewska@muzeumemigracji.pl

#latenitemeg #muzeumemigracji

Mijin Mok – znana w sieci jako „Koreanka” – to twórczyni popularnego kanału na YouTubie i TikToku, gdzie w zabawny i unikatowy sposób popularyzuje wiedzę o Korei. Do Polski przyjechała na chwilę, ale została na dłużej i na razie nie zamierza wyjeżdżać. Od 2019 roku uczy języka koreańskiego na Uniwersytecie Wrocławskim, prowadzi również własną szkołę językową o nazwie Koreania.

Informujemy, że wydarzenie będzie rejestrowane (zapis foto i video) dla celów dokumentacyjnych i promocyjnych Organizatora. Udział w wydarzeniu równoznaczny jest z wyrażaniem przez uczestnika zgody na utrwalanie i rozpowszechnianie jego wizerunku. Jeśli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie swojego wizerunku, koniecznie zgłoś się do Organizatora przed rozpoczęciem wydarzenia.

Kiedy?

8 października 2022

18:00 - 20:30

Gdzie?

Muzeum Emigracji

Wydarzenie na facebooku
Podziel się

Nadchodzące wydarzenia