Ładowanie Wydarzenia

24

wrze.

Odbyło się

Misja ściśle fajna – gra muzealna dla dzieci i młodzieży

Kiedy?

24 września

08:00 - 16:00

Podziel się

24 września | 17.00

Misja ściśle fajna – gra muzealna dla dzieci i młodzieży w wieku 11–15 lat

Przestrzeń Muzeum Emigracji

Mogłoby się wydawać, że uczestnicy „Kryminalnych piątków” odkryli już każdą tajemnicę Dworca Morskiego. Okazuje się jednak, że dorośli nie są w stanie poradzić sobie ze wszystkimi zagadkami. W sobotnie popołudnia liczymy więc na młodszych detektywów, którzy pomogą pracownikom MEG rozszyfrować muzealne sekrety.

Koszt: 10 zł za jedne zajęcia, rodzeństwo +5 zł, opiekunowie uczestniczą bezpłatnie.

Zapisy: warsztaty@muzeumemigracji.pl.

W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko, telefon kontaktowy, wiek dziecka, datę wybranych zajęć oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji zajęć w Muzeum Emigracji w Gdyni. Zostałem/am poinformowany/a o tym, iż: administratorem danych osobowych jest Muzeum Emigracji w Gdyni, ul. Polska 1, 81-339 Gdynia; moje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji zajęć; posiadam prawo do wglądu w swoje dane osobowe, do ich zmiany, poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestanie ich przetwarzania; podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji zajęć.

Kiedy?

24 września 2016

08:00 - 16:00

Podziel się

Nadchodzące wydarzenia