Ładowanie Wydarzenia

21

kwie.

Odbyło się

There is no planet B, czyli o co chodzi w odpowiedzialnej konsumpcji? Webinar dla młodzieży

online dorośli, dzieci darmowe polski

There is no planet B, czyli o co chodzi w odpowiedzialnej konsumpcji
Kiedy?

21 kwietnia

17:00 - 19:00

Wydarzenie na facebooku
Podziel się

Myśleliście, że do sieci można przenieść wszystkie wydarzenia? Niestety nie – żadne zdalne spotkanie nie zastąpi nam atmosfery imprez z cyklu Late Nite. Ale sieć to dobre miejsce do zdobywania wiedzy i rozmów na ważne tematy. Dlatego w ramach projektu Late Nite, z okazji zbliżającego się Dnia Ziemi, zapraszamy Was na wyjątkowy webinar ekologiczny.

Wiemy, że w szkole wciąż niewiele rozmawia się o ekologii, zmianach klimatu i działaniach, które mogą je powstrzymać. Możecie jednak usłyszeć o tym na naszym webinarze, podczas którego w rzetelny sposób i przystępnym językiem zostaniecie poinformowani o tym, co Wy możecie zrobić dla Ziemi i co wspólnego z tym ma bycie odpowiedzialnym konsumentem. Podczas rozmowy zapewniamy Wam bezpieczne warunki do zadawania wszelkich pytań – nawet tych, które z początku wydają się głupie i bez sensu.

Dołączcie do nas na platformie Zoom w środę, 21 kwietnia, o 17:00. Spotkanie poprowadzi Maciej Skinderowicz z Fundacji Kupuj Odpowiedzialnie.

Zapisy przez FORMULARZ – KLIKNIJ.

Na podanego w formularzu maila przyślemy Wam link do Zooma!

Webinar jest dedykowany młodzieży w wieku 15-19 lat. Jeśli jesteś jednak trochę młodsza/młodszy lub trochę starsza/starszy i chcesz wziąć udział w spotkaniu – daj znać, a my zobaczymy co da się z tym zrobić!

Jeżeli macie pytania co do uczestnictwa, piszcie na FB lub mailowo: j.gojzewska@muzeumemigracji.pl

Dołączcie do wydarzenia na FB.

Maciej Skinderowicz – edukator oraz ekspert ds. odpowiedzialnej produkcji i konsumpcji. Prowadzi szkolenia i warsztaty również w tematyce zanieczyszczeń powietrza, zrównoważonego transportu oraz OZE. Na co dzień związany z Fundacją Kupuj Odpowiedzialnie oraz Fundacją Otwarty Plan. Aktywista miejski, miłośnik zwierząt i przyrody.

Kiedy?

21 kwietnia 2021

17:00 - 19:00

Wydarzenie na facebooku
Podziel się

Nadchodzące wydarzenia