Ładowanie Wydarzenia

6

list.

Odbyło się

Uwaga, sprawdzam! Kreatywne warsztaty dla dzieci – nowa data

stacjonarne dzieci z dorosłymi darmowe polski

Kolorowy plakat. Na niebieskim tle dwa zdjęcia dzieci w Muzeum. Z lewej strony białymi literami napis uwaga sprawdzam warsztaty kreatywne dla dzieci. Pod spodem szczegóły wydarzenia. Grafikę uzupełniają pomarańczowo-białe elementy i logotyp muzeum w prawym górnym rogu.
Kiedy?

6 listopada

13:00 - 14:30

Podziel się

Przyjdź na warsztaty 6 listopada o godzinie 13:00 i przetestuj projekty nowych rozwiązań na wystawie stałej świetnie się bawiąc!

Bezpłatne warsztaty dla najmłodszych odwiedzających! Dzięki ich pomocy, wspólnie sprawdzimy czy wypracowane pomysły na rozwiązania są przyjazne ich rówieśnikom. Może jest coś, co moglibyśmy ulepszyć? Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje. Razem postaramy się stworzyć kreatywne i nowe koncepcje na przestrzeń wystawy stałej.

Będziemy zerkać na rozwiązania, które wypracowaliśmy wspólnie z dziećmi podczas cyklu warsztatów „Wystawa na warsztat!” (których uczestnicy też są mile widziani). Udział w warsztatach to też świetny sposób na wzmocnienie sprawczości dzieci, nauki krytycznego myślenia i swobodnego wyrażania własnej opinii. Zdanie najmłodszych odkrywców jest dla nas najważniejsze!

Na zajęcia zapraszamy Was także w rodzinnym składzie. Możecie uczestniczyć w nich wspólnie lub łącząc zabawę dzieci z relaksem opiekunów – rodzice, w czasie, kiedy dzieci będą na wystawie zostaną poczęstowani kawą lub herbatą.

Dla małych testerów przewidzieliśmy w podziękowaniu niewielkie upominki, a dla rodziców – darmowe bilety na wystawę do wykorzystania w dowolnym terminie.

Kiedy?

6 listopada 2022

13:00 - 14:30

Podziel się

Nadchodzące wydarzenia