Ładowanie Wydarzenia

30

wrze.

Odbyło się

Webinar: warsztaty muzealne gdziekolwiek jesteś! – prezentacja oferty on-line dla szkół

online dorośli darmowe polski

Kiedy?

30 września

18:00 - 19:30

Gdzie?

Muzeum Emigracji

Podziel się

Trudny czas pandemii znacząco ograniczył kontakt z grupami szkolnymi, które zawsze z radością przyjmowaliśmy w progach Muzeum. To jednak wtedy otworzyły się dla nas również nowe możliwości – zajęcia on-line, o które poszerzyliśmy naszą dotychczasową ofertę edukacyjną. Dzięki takiej formule spotkań nasze zajęcia są dostępne dla uczniów z całej Polski. Prowadzone zdalnie warsztaty mogą stanowić także ciekawą alternatywę dla lekcji w szkolnej sali.

Zapraszamy nauczycieli i wszystkie osoby zainteresowane skorzystaniem z oferty edukacyjnej Muzeum na webinar, podczas którego przedstawicielki Działu Edukacji zaprezentują ofertę zajęć on-line – jej strukturę oraz narzędzia wykorzystywane podczas wirtualnych spotkań i warsztatów.

Na webinar obowiązują zapisy poprzez formularz: https://docs.google.com/forms/d/17y4Fdn0YL4yxCicgZLMNTC2bNxnfV6tN1i1I3oTVQ7E/edit

Po wypełnieniu formularza, otrzymają Państwo automatyczną wiadomość z linkiem do platformy Zoom, za pośrednictwem której wezmą Państwo udział w webinarze.

—–

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”) uprzejmie informujemy, iż dokonanie zgłoszenia uczestnictwa oparte jest na Państwa dobrowolnej zgodzie na przetwarzanie Państwa danych osobowych ujętych w zgłoszeniu. Przesłanie zgłoszenia równoznaczne jest z wyrażeniem takiej zgody na przetwarzanie danych osobowych, którą mogą Państwo w każdej chwili wycofać (kontakt na adres: iod@muzeumemigracji.pl). Klauzulę informacyjną związaną z procesem przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo tutaj.

Kiedy?

30 września 2021

18:00 - 19:30

Gdzie?

Muzeum Emigracji

Podziel się

Nadchodzące wydarzenia