Gdynia „Miastem Przyjaznym Dzieciom UNICEF Polska”. Atrakcje w naszym Muzeum

Grafika promująca nagrodę "Gdynia Miasto Przyjazne Dzieciom". Niebieskie tło. Na górze data: 8 września 2022 i dwa napisy pod spodem: "Bezpłatne wejście na wystawę stałą dla dzieci i młodzieży do 18 r.ż." i "-20% na literaturę dziecięcą w muzealnej księgarni". W prawym górnym roku pomarańczowa banderola z logo Muzeum Emigracji w Gdyni.

Muzeum Emigracji w Gdyni przyłącza się do akcji! W czwartek 8 września 2022 Gdynia otrzyma honorowy tytuł „Miasta Przyjaznego Dzieciom UNICEF Polska”.

Tytuł ten zostanie przyznany Gdyni jako pierwszemu miastu w całej Polsce! Jak informuje Miasto Gdynia, „z okazji otrzymania tak ważnego tytułu prezydent Wojciech Szczurek i gdyńskie instytucje zachęcają do wspólnego świętowania”.
I my się pod tym całkowicie podpisujemy! Tego dnia, w czwartek, wstęp na wystawę stałą naszego Muzeum będzie bezpłatny dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia. Ponadto, w ulubionej księgarni znajdą Państwo rabat -20% na całą literaturę dziecięcą!

Więcej informacji na temat tego wydarzenia tutaj: https://www.gdynia.pl/spoleczenstwo,7580/gdynia-z-tytulem-miasta-przyjaznego-dzieciom,567919

Podziel się

Powiązane wpisy

Nadchodzące wydarzenia